Urok miłosny na konkretną osobę

Koszt rytuału na konkretną osobę to 500zł.

Rytuał miłosny na konkretną osobę jest najbardziej znanym ze wszystkich uroków miłosnych. Skierowany jest do osób, które były już w związku z daną osobą, lecz z różnych powodów doszło do rozstania. Krótko mówiąc, jeśli wciąż jesteś zakochany/zakochana w byłym partnerze i pragniesz go odzyskać taki rytuał będzie najodpowiedniejszy.

Jak działają rytuały?

Aby rytuały działały potrzebna jest wielka energia, która w dodatku musi zostać właściwie ukierunkowana. Dlatego rytuały odprawiam przez kilka dni, aby ta energia mogła zostać skumulowana. Jednodniowe rytuały, które często są wciskane nie mają szans zadziałania, ponieważ jest to zbyt krótki czas na wytworzenie energii.

Aby odprawić skuteczny urok miłosny należy posiąść umiejętność wchodzenia w trans, gdyż tylko w takim stanie rytualista jest w stanie zmienić rzeczywistość. A magia polega właśnie na zmianie otaczającej nas rzeczywistości.

Czy osoba na którą został rzucony urok zostanie sobą?

Rytuał na konkretną osobę jest bezpieczny zarówno dla zamawiającego jak i dla tego na którego zostaje rzucony. W tego typu rytuałach nie występują skutki uboczne.

Proszę kontaktować się na adres e-mail: mysticum.uroki@gmail.com lub kontakt@mysticum.pl

3 thoughts on “Urok miłosny na konkretną osobę”

W.R.

Witam,
jestem bardzo zainteresowana urokiem miłosnym na konkretną osobę. Chciałabym powrotu byłego partnera i uważam magię za najlepszą drogę do celu

Robert

Witam jestem bardzo tez zainteresowany urok milosny i powrot mojej partnerki bo ja kocham bardzo mocno

W.E

Wtam chciala bym odzyskac mojego ukochanego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *