Egipski rytuał miłosny

Egipskie rytuały miłosny należą do jednych z najsilniejszych. Są to rytuały z pogranicza białej i czarnej magii, stosowane najczęściej w przypadkach kiedy inne rytuały nie przynoszą pożądanych rezultatów. Oczywiście można zamówić ten rytuał jako pierwszy, jeśli ktoś sądzi że potrzebna jest mu najsilniejsza magia. Proszę pamiętać, że rytuał ten działa bardzo silnie, także pod względem erotycznym na drugą osobę.

W jaki sposób działa rytuał egipski?

Rytuały egipskie odprawiam przy użyciu rekwizytów, które przypominają te używane  w Starożytnym Egipcie. Chodzi o to, aby jak najlepiej odwzorować magię miłosną, która istniała w tamtych czasach, co więcej była mocno rozwinięta (nie będę dokładniej opisywał magii używanej w starożytności, w internecie znajduje się wiele artykułów na ten temat. W każdym razie przeżywała  wtedy swój rozkwit, a wiara w nią była bardzo silna). Odwzorowywanie magii tamtych czasów ma za zadanie wytworzenie wystarczających ilości energii, która sprawi że osoba, na którą rytuał został zamówiony powróci do tej, która rytuał zamówiła. Aby rytuał miał jak największą moc odprawiam go przez 7 dni pod rząd w godzinach wieczornych. Dzięki  odprawianiu dzień po dniu, energia się kumuluje. Dzięki temu rytuały egipskie są jedną z najskuteczniejszych technik odzyskiwania drugiej osoby przy pomocy magii miłosnej. Ich skuteczność jest jeszcze większa od rytuałów archanielskich, oraz uroku miłosnego na konkretną osobę. Dlatego używany jest w najtrudniejszych przypadkach, kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna, czyli chociażby wtedy kiedy związek rozpadł się przez osobę trzecią.

Do jakich bóstw zwracam się podczas odprawiania rytuałów?

Podczas wykonywania rytuałów egipskich zwracam się do najsilniejszych Bóstw Egipskich, takich jak Izyda, Ra, Bastet, Hathor.  Proszę pamiętać, że w starożytnym Egipcie czarodzieje, kapłani, magowie i wszystkie inne osoby znające magię miłosną były bardzo cenione i zajmowały wysoką pozycję w hierarchii społecznej. Działo się tak dlatego, że ich zaklęcia były bardzo skuteczne i pomagały wielu ludziom. Poniżej przedstawię krótką charakterystykę bóstw, do których odwołuję się w czasie odprawiania rytuałów. Bogini Izyda była córką Nut I Geba, siostrą Neftydy, Seta i Ozyrysa, matką Horusa. Wraz ze swoim bratem i synem należała do głównej triady bóstw egipskich. Początkowo jej rola ograniczała się do opieki nad małżeństwami. Jednak wraz z kultem Ozyrysa została uznana za opiekunkę magii. W ten sposób stała się patronką osób rzucających czary i wszystkich, którzy mieli do czynienia z magią. Izyda wykradła sekret magii od boga Ra i z powodzeniem wykorzystała go do swoich celów. Przedstawiana jest jako piękna, czarnowłosa kobieta z hieroglifem na głowie, który oznaczał tron. Bastet stała się sławna dzięki swojej przyjaznej naturze. Koty były jej nieodłącznymi towarzyszami. Jej przyjazny stosunek do tych zwierząt sprawił, że Egipcjanie otaczali je szczególną opieką. Bastet zapewniała szczęśliwe związki, miłość i płodność. Kobiety pragnące mieć szczęśliwy związek nosiły amulety Bastet z kociętami. Do dziś osoby rzucające zaklęcia, które zajmują się magią egipską, korzystają z jej pomocy.

Inną egipską boginią, do której odwołuję się podczas rzucania zaklęć, jest Hathor – bogini wdzięku. Jej głównymi atrybutami były lustro i instrument muzyczny. W ludzkiej postaci przedstawiana była w długiej czerwonej sukni – oczywiście obcisłej, która więcej odsłaniała, niż zakrywała. Jak większość egipskich bogiń, była także długowłosą brunetką, często myloną przez swoich wyznawców z Izydą. Według popularnego mitu Hathor narodziła się z łez boga Ra. Spadająca na ziemię łza zamieniła się w piękną kobietę, która tak zachwyciła boga słońca swoją urodą, że nazwał ją złotem bogów. Hathor stała się ulubienicą Re, jedyną osobą, która potrafiła poskromić jego gniew i sprawić, że znów poczuł się dobrze. Ostatnim bóstwem, do którego zwracam się, rzucając zaklęcia, jest Ra – twórca porządku we wszechświecie. Władca bogów, ludzi i zmarłych. Symbolem Re był obelisk. Jako bóg świata i nieba, Re był panem porządku we wszechświecie.

Koszt egipskiego rytuału miłosnego to 1000zł dla silniejszej wersji odprawianej przez 7 dni oraz 500zł dla słabszego rytuału odprawianego przez 3 dni.

Proszę kontaktować się na adres e-mail: mysticum.uroki@gmail.com lub kontakt@mysticum.pl

Po zakończeniu rytuałów, przesyłam zdjęcia jako dowód na to, że rytuały się odbyły.

9 thoughts on “Egipski rytuał miłosny”

Mateusz

Rytuał egipski, pomógł mi odzyskac kobietę z która byłem przez 3 lata. Nasz związek układał się świetnie, do momentu w którym pojawił się jej znajomy z czasów studenckich. Zaczął on mieszac między nami. Ona coraz częściej spotykała się z nim, a mnie odstawiła na boczny tor. w końcu zerwała ze mną. Nie dałem za wygraną i dlatego skorzystałem z rytuału egipskiego. Pierwsze efekty pojawiły się dość wcześnie, bo już po około 2 tygodniach, ona przestała się z nim spotykać. Powoli odnowiła kontakt ze mną, aż wreszcie doszliśmy do wniosku, że spróbujemy raz jeszcze. Jestem zadowolony z efektów.

Agnieszka

Serdecznie polecam ten rytuał, dla każdego kto chce odzyskać swoją drugą połówkę. Kiedy zamawiałam nie do końca wierzyłam w rezultaty. Niby wyczytałam, że rytuał ma dużą skuteczność, ale moja sytuacja miłosna była dość zawiła. Mężczyzna odszedł ode mnie bez podania wyraźnej przyczyny i zamówiłam rytuał egipski głównie po to, aby mam miała wewnętrzną pewność w to, że uczyniłam wszystko żeby go odzyskać. Po zakończeniu rytuałów otrzymałam od rytualisty zdjęcia, które mi się bardzo spodobały. Dodawały mi nadziei, kiedy czekałam na efekty rytuałów. Przez pierwszy miesiąc nie wydarzyło się zupełnie nic i zaczynałam tracić wiarę w to, że rytuały zakończą się sukcesem. Po tym czasie, mężczyzna dosyć niespodziewanie odezwał się do mnie. Zaczęliśmy korespondować ze sobą poprzez sms-y. Po około dwóch tygodniach wymieniania się sms-ami, doszło do luźnego spotkania. Potem do jeszcze kolejnego spotkania i nasza znajomość toczyła się w taki sposób przez kolejne 5 tygodni. Wreszcie, to on zaproponował abyśmy spróbowali być ze sobą ponownie i poprosił o kolejną szansę. Ciężko było mi ukryć radość, oczywiście zgodziłam się. Jesteśmy ze soba ponownie od ponad dwóch miesięcy i rozumiemy się jak nigdy wcześniej. Rytuał ma naprawdę ogromną moc, polecam każdemu kto ma problem miłosny.

Emila

Mega skuteczny rytuał, który pozwolił mi odzyskać faceta z którym byłam przez 3 lata. Odszedł ode mnie, ponieważ stwierdził, że musi się jeszcze trochę wybawić. On jest ode mnie dwa lata starszy i ma 27 lat. Ja liczyłam na to, że nasza relacja będzie podążała w kierunku ustatkowania się, a jego zdanie było zupełnie inne. Kiedy zerwał ze mną byłam trochę podłamana. Były dni, kiedy było mi ciężko wstać z łóżka. Jednak postanowiłam, że się nie poddam i zaczęłam szukać sposobów na odzyskanie mężczyzny. Znalazłam tą stronę i muszę szczerze przyznać, że niektóre artykuły mnie urzekły. Pomysłałam, że spróbuję rytuału egipskiego. I jestem niesamowicie zaskoczona rezultatami. Mężczyzna powrócił do mnie już po 5 tygodniach od zamówienia rytuałów. Powrót był zupełnie niespodziewany, on zadzwonił do mnie i umówiliśmy się na spotkanie na którym on zaczął błagać mnie o szansę. Powiedział, że zdurniał tym, że odszedł ode mnie i cały czas bardzo tęsknił. Jestesmy znowu ze sobą i mam wielką nadzieję, że nasz związek będzie już trwały.

alar

Czy rytuał egipski jest najsilniejszym z rytuałów? Gdzieś czytałam, że spętanie miłosne jest jeszcze mocniejsze?

Czarna

Witam. Ja również zastanawiałam się, który z rytuałów wybrać, czy rytuał egipski, czy spętanie miłosne. Ostatecznie mój wybór padł na rytuał egipski i była to dobra decyzja. Moja sytuacja wyglądała nastepująco- chciałam zdobyć uczucie mężczyzny, którego znałam od dwóch lat. Nie wiedziałam jak mam mu powiedzieć, o tym, że mi się podoba. Próbowałam małych zalotów w jego stronę, ale on raczej nie był zainteresowany. Druga sprawa jest taka, że jest on raczej niesmiały i ja nie do końca potrafiłam wyczuć, czy naprawde mu się podobami. Postanowiłam, że spróbuję użyć magii miłosnej i skorzystałam z tej strony, zamawiając rytuał egipski. I potwierdzam efektywność rytuału, krok po kroku zaczęliśmy zbliżać się do siebie. Po 11 tygodniach od zamówienia zostaliśmy parą. Teraz mija ponad 3 miesiące, odkąd jestesmy ze sobą i muszę stwierdzic, że my naprawdę do siebie pasujemy, a więc miałam nosa zamawiając ten rytuał. Gorąco pozdrawiam.

ooop

Czy rytuał egipski ma skutki uboczne? Zastanawiam się nad zamówieniem, ale trochę się boję skutków ubocznych.

Malwa

Witam Wszystkich, rytuał egipski przyniósł rezultaty także w mojej sytuacji. Skorzystałam, ponieważ moja sytuacja miłosna była naprawdę trudna, zostawił mnie chłopak, z którym planowałam ślub. Myślałam, że będziemy razem do końca życia, ale on zerwał ze mną i wolał bawić się z kolegami. nie potrafiłam zrozumieć jego zachowania. Myślałam, że będę umiała żyć bez niego, ale kazdego dnia bardzo tęskniłam. W końcu postanowiłam, że złapię się każdej metody, żeby go odzyskac i to sprawiło, że zamówiłam rytuał egipski. Rytuał zadziałał w ciągu 7 tygodni, kiedy to facet poprosił mnie o powrót. Zgodziłam sie i bardzo ucieszyłam, chociaż nie dałam tego po sobie poznać, bo wciąż boli mnie to, że mnie zostawił. Mimo tego układa się nam obecnie bardzo dobrze i mam dużą nadzieję, że tak pozostanie.

Marzena28

Zdecydowałam, że się wpisze, ponieważ jestem zadowolona z rezultatów rytuału. Skorzystałam, gdyż zostawił mnie facet z którym byłam od 3 lat. Jego odejście było dla mnie niespodziewane. Zadało mi to ogromny ból, starałam się jakoś dojść do siebie, ale średnio mi to wychodziło. Były dni, kiedy byłam ciągle pogrążona w depresji i nic mi się nie chciało. To mnie skłonilo do poszukiwania sposobów na to, jak go odzyskać. W końcu zdecydowałam się na rytuał egipski, który dał rezultaty po ponad 2 miesiącach od zamówienia, kiedy to mężczyzna poprosił mnie o powrót.

Nety

Zgadzam się z przedmówczyniami. Skorzystałam z mysticum, bo znalazłam wiele pozytywnych opinii na innych stronach internetowych. Sprawa wyglądała w taki sposób, że zostawił mnie mężczyzna, z którym byłam przez dwa lata. Nie odszedł do innej kobiety, ale stwierdził, że w naszym związku mu czegoś brakuje. Jego wyjasnienia były słabe, ale bardzo we mnie uderzyły. Nie potrafiłam przestac o nim mysleć i dlatego użyłam magii miłosnej. Po zamówieniu rytuału egipskiego, spokojnie oczekiwałam ne efekty. I efekty przyszło po około 10 tygodniach od zamówienia, kiedy to on wrócił do mnie zupełnie niespodziewanie. Nie będę opisywać szczegółów powrotnego spotkania, ale było fantastycznie. Jesteśmy ze sobą od 4 tygodni i rozumiemy się swietnie, tak jak na poczatku naszej znajomości. Jestem pełna nadziei, że tak już pozostanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *