Czy rytuały egipskie są najsilniejszym rodzajem magii miłosnej?

 

To zależy czy do magii miłosnej wlicza się voodoo. Jeśli tak, to właśnie voodoo jest najmocniejsze, z tym że ,z osoby na którą urok został rzucony, tworzy się zombie, bez własnego zdania, wykonujące, bez zastanowienia rozkazy osoby zamawiającej rytuał. Czy to jest miłość? Na pewno nie. Jest to dużo gorzej niż obsesja. Osoba poddana takim czarom jest ubezwłasnowolniona, nie przesadzę, jeśli powiem, że jest zwykłym niewolnikiem. I teraz pytanie: Czy chciałbyś/ chciałabyś mieć za drugą połówkę niewolnika, wykonującego każde Twe polecenie i będącego na Twych usługach. Przecież taka sytuacja jest chora, a taki związek nie przetrwa nawet miesiąca, bo osoba zamawiająca, nie chce być z kimś ubezwłasnowolnionym. Dlatego, trzeba uważać na wszelkie rytuały voodoo, które, jeśli zakończą się powodzeniem, tworzą z ludzi zombie, nie posiadających własnej woli. Oczywiście ,w swojej ofercie nie miałem nigdy rytuałów voodoo, ba uważam, że każdy kto się tym trudzi, jest człowiekiem bez jakichkolwiek zasad moralnych, psychopatą. Przecież, żeby posunąć się do tego stopnia, aby zrobić dzięki magii z człowieka zombie jest całkowitym zaprzeczeniem człowieczeństwa i czynem okropnym, moim zdaniem porównywalnym z odebraniem komuś życia (człowiek pod wpływem rytuału voodoo ,nie wie co się wokół niego dzieje, nie jest świadomy swej sytuacji, nie ma wolnej woli, wykonując posłusznie wszystkie polecenia- czyli tak jakby nie żył).

Wylałem już swoją złość na wszystkich „rytualistów, szczególnie z Afryki, którzy zajmują się voodoo (w tym przypadku trzeba powiedzieć, że na szczęście, większość z nich jest oszustami. Na szczęście dlatego, że przynajmniej ,nie są w stanie w rzeczywistości ubezwłasnowolnić człowieka).

Skupię się więc teraz na rytuale egipskim, który jest najsilniejszym praktykowanym przeze mnie rytuałem. Sekret ów rytuału ,polega na tym, co pisałem już w innym artykule.
Rekwizyty wykorzystywane przy jego odprawianiu, zostały naznaczone energią kapłanów egipskich, również zajmujących się magia miłosną. Czyli moja energia i ich się kumuluje i może pomóc w sytuacji ,wydawałoby się bez wyjścia. W innym artykule podałem przykład zadziałania owego rytuału w sytuacji bardzo trudnej, w tym miejscu dodam, że sprawdził się on również w kilku innych ,skomplikowanych sytuacjach. Dlatego, uważam że powinien być używany w ostateczności, wtedy kiedy inne rytuały nie przyniosły pożądanych efektów. Jeśli rytuał egipski nie zakończyłby się powodzeniem, oznacza to, że nie ma żadnej siły na ziemi, która sprawiłaby iż dani ludzie zostaliby parą. Można więc powiedzieć, że rytuały egipskie są ostatnią instancją, jeśli chodzi o magię miłosną.

Koszt 7 dniowego rytuału egipskiego wynosi 1000 zł.

Po zakończeniu rytuałów, przesyłam zdjęcia jako dowód na to, że rytuały się odbyły.

Proszę kontaktować się na adres e-mail: mysticum.uroki@gmail.com lub kontakt@mysticum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *