Rytuał przyciągający powodzenie u płci przeciwnej

Rytuał przyciągnięcia miłości wyraźnie różni się od innych uroków miłosnych. Uroki miłosne polegają na przyciągnięciu i zdobyciu miłości jednej konkretnej osoby, którą znasz i z którą byłeś w związku. Rytuał na przyciągnięcie nowej miłości ma na celu wytworzenie energii, która ma sprawić, że znajdziesz inną osobę, w której zakochasz się z wzajemnością. Zalecany jest dla osób, które do tej pory nie miały szczęścia w miłości, a także dla tych, którzy niedawno się rozstali i chcieliby znaleźć nową miłość. Rytuał na przyciągnięcie nowej miłości polega na tym, że pozytywna energia sprawia, że mamy o wiele większe powodzenie u płci przeciwnej. Jeśli czujesz, że nie masz szczęścia w uczuciach, są szanse, że nieświadomie blokujesz się przed nowymi doświadczeniami miłosnymi. Być może wydarzenia z Twojej przeszłości blokują Cię przed nowym uczuciem, nawet jeśli myślisz, że chciałbyś być w związku. Rytuał przyciągnięcia miłości odblokowuje Cię na nową miłość, przynosi Ci równowagę energetyczną. Dzięki temu rytuałowi aktywowane jest prawo przyciągania, które jest podstawowym przepływem energii we wszechświecie. Jeśli pragniesz miłości, wysyłasz sygnał do świata i oczekujesz pozytywnej odpowiedzi. Z drugiej jednak strony zastanów się, ile razy myślałeś: „Jestem do niczego, nikt mnie nie pokocha” „Gdybym znalazł miłość, moje życie byłoby o wiele lepsze” Takie myśli są negatywne i blokują Cię przed pozytywną odpowiedzią wszechświata. Jeśli masz takie negatywne myśli, to najwyraźniej brakuje Ci pewności siebie, poczucia własnej wartości i prawdopodobnie szukasz kogoś, kto będzie miał te cechy.

Rytuał przyciągający miłość działa najlepiej, gdy ktoś najpierw pokocha przesłanie – pokochaj siebie. Dlatego właśnie zaczynam od stwierdzenia, że powinieneś odkryć sposób na pokochanie siebie, zanim będziesz mógł oczekiwać, że ktoś inny cię pokocha.

Ale co to znaczy kochać siebie? Wielu pytało. Oznacza to bycie miłym dla siebie. Kochać siebie to znaczy mieć wysokie standardy, ale jednocześnie naprawdę tracić świadomość, że jest się tylko człowiekiem i w życiu popełnia się błędy. Oznacza to również wybaczanie sobie popełniania takich błędów.

Aby użyć prawdziwego rytuału przyciągającego miłość, musisz zacząć od nauczenia się akceptowania siebie takim, jakim jesteś. Wiąże się to z powiedzeniem sobie, że nigdy nie pozwolisz, aby sytuacje zastraszyły Cię lub kogokolwiek, abyś poczuł się mały. To świadomość, że jesteś dobry taki, jaki jesteś.

Rytuały odprawiam przez 5 dni pod rząd.

Koszt rytuałów wynosi 500 zł.

Proszę kontaktować się na adres e-mail: mysticum.uroki@gmail.com lub kontakt@mysticum.pl

Po zakończeniu rytuałów, przesyłam zdjęcia jako dowód na to, że rytuały się odbyły.

4 thoughts on “Rytuał przyciągający powodzenie u płci przeciwnej”

Weronika27

Witam Serdecznie. Skorzystałam z tego rytuału, ponieważ ponosiłam porażki w kontaktach z płcią przeciwną. Nie potrafiłam spotkać faceta, który potrafiłby sprostac moim wymaganiom. Po rytuale sytuacja zdecydowanie poprawiła się. Znalazłam mężczyznę, na którym zaczęło mi zależeć, i po 2 miesiącach spotkań, zostaliśmy parą. Jesteśmy razem od ponad miesiąca i potrafimy się świetnie dogadać. Mam nadzieję, że tak już zostanie, póki co jestem naprawdę szczęsliwa. Pozdrawiam.

mirmaks

Dzieki rytuałowi znalazłam mężczyznę z którym planuję dalsze życie. Zamawiając, nie miałam wielkich wymagań, raczej chciałam sprawdzić, czy magia miłosna naprawdę działa. Okazało się, że działa i dzięki rytuałowi trafiłam na meżczyznę w którym zakochałam się ze wzajemnością. Rozumiem się z nim, jak z nikim innym i myślę, że będziemy ze sobą do końca życia.

finka

Potwierdzam moc tego rytuału. Moja sytuacja była raczej kiepska, nie miałam zbyt dużego powodzenia u mężczyzn. Zamówiłam rytuał, żeby zmienić tą sytuację. Już kilka tygodni po rytuale było lepiej. Zaczęłam zauważać, że mam coraz większe powodzenie u mężczyzn. Po kolejncyh kilku tygodniach spotkałam takiego, który mnie naprawdę zainteresował, i ja jego również. Spotykaliśmy się przez 3 miesiące bardziej na luzie, aż wreszcie doszliśmy wspólnie do wniosku, aby zostać parą. Jestesmy ze sobą od miesiąca i rozumiemy się świetnie. Pozdrawiam.

Agrafka

Naprawdę skuteczny rytuał, który odmienił moje kontakty z płcią przeciwną. Zamówiłam, bo chciałam mieć zwyczajnie lepszy kontakt z płcią przeciwną, nie liczyłam na cuda. Tymczasem już po 2 miesiącach od rytuałów, poznałam świetnego faceta, z którym doskonale się rozumiem. Spotykamy się od półtora miesiąca, obecnie raczej na luzie, ale widzę, że jemu naprawde na mnie zalezy i myślę, że w niedługim casie zostaniemy parą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *