Rytuał odcięcia miłości

Rytuał odcięcia miłości to jeden z najpopularniejszych rytuałów. Polecany jest dla osób, które chciałyby odzyskać partnera, który odszedł do kogoś innego. Świetnie sprawdza się w połączeniu z innymi rytuałami, takimi jak spętanie miłosne czy rytuał egipski.

Rytuał odcięcia miłości ma przeciąć więzy energetyczne sprawiające że dane osoby są ze sobą. Polecany zarówno osobom, które chcą się w kimś odkochać , jak i tym które chcą odciąć partnera od innej miłości.

W jakich dokładniej sytuacjach rytuał odcięcia miłości ma sens?

Rytuał odcięcia miłości to jeden z najpopularniejszych rytuałów. Polecany jest dla osób, które chciałyby odzyskać partnera, który odszedł do kogoś innego. Świetnie sprawdza się w połączeniu z innymi rytuałami, takimi jak spętanie miłosne czy rytuał egipski.Podam tutaj przykłady z życia. Często osoba, która chce kogoś odzyskać nie może tego zrobić, ponieważ ich Ukochany spotyka się już z kimś innym. Czasami już po prostu kogoś ma. W takich przypadkach pomóc może zarówno rytuał egipski, Wiccański, czy też spętanie miłosne, które to też maja po części moc odcinającą takie relacje, aczkolwiek dla pewności można zamówić typowy rytuał odcięcia miłości, gdzie energia podczas rytuałów jest kierowana tylko i wyłącznie w celu odcięcia tych dwojga ludzi. Siła takich rytuałów jest znaczna, ich moc utrzymuje się do kilku lub nawet ponad 10 lat, jest to okres wystarczający by osoba odcięta zapomniała o relacjach z tamtą osobą i przestała o niej myśleć.

Rytuał odcięcia miłosci można także zamówić w sytuacjach, kiedy jesteśmy w związku, aczkolwiek partner ma koleżankę, znajoma, przyjaciółkę, która zakłóca Waszą relację. W takich sytuacjach, moc rytuału działa w taki sposób, że relacja partnera z tamtą osobą ulega ochłodzeniu.

Rytuały odprawiam przez 5 dni pod rząd.

Koszt rytuałów wynosi 500 zł.

Proszę kontaktować się na adres e-mail: mysticum.uroki@gmail.com lub kontakt@mysticum.pl

Po zakończeniu rytuałów, przesyłam zdjęcia jako dowód na to, że rytuały się odbyły.

5 thoughts on “Rytuał odcięcia miłości”

Marika

Witam. Polecam ten rytuał, zamówiłam ponieważ mój facet miał koleżankę z którą znał się od wielu lat i która mieszała w naszym związku. W pewnym momencie było to nie do zniesienia i w końcu doszłam do wniosku, że muszą coś z tym zrobić. Zrobiłam mu kilka kłótni, że jestem zazdrosna, ale oni nadal utrzymywali ze sobą bliskie relacje. W końcu poszperałam trochę w internecie i znalazłam stron Mysticum i zdecydowałam się na rytuał odcięcia miłosci. W ciągu kilku tygodni po rytuałach ich relacja uległa ochłodzeniu, a po 3 miesiącach zerwali ze sobą kontakt. Mija dwa miesiące odkąd nie mają ze sobą kontaktu, z tego co wiem, dość powaznie pokłocili się. Rytuał naprawdę zadziałał. Pozdrawiam.

Murka

Skorzystałam z tego rytuału, ponieważ mój mąz miał kochankę. Mamy dwoje dzieci i przez to nie chciałam od niego odejść. Zalezało mi na tym, żeby on przestał mnie zdradzać, ponieważ czułam sie ponizona, ale nie chciałam zostawać sama z dziećmi. Rytuał zadziałał, w ciągu 2,5 miesiąca on zerwał z nią kontakt. Teraz jesteśmy normalną rodziną, ja czuję się zdecydowanie lepiej.

Higiena

Byłam w podobnej sytuacji do Mariki. Zdecydowałam się na rytuał odcięcia, ponieważ w moim związku, ciągle przewijała się kobieta, która chciała mi odbić mężczyznę. Naprawde mnie to męczyło i powodowało kłótnie pomiędzy mną i partnerem. Kazałam mu odciąć się od niej, ale to nie skutkowało, dalej zadawał się z nią. Dlatego zamówiłam rytuał odcięcia i to realnie pomogło. Po 2 miesiącach od rytuałów, oni pokłocili się między sobą i zerwali kontakt. W tej chwili minęły kolejne dwa miesiące i oni dalej nie mają ze sobą kontaktu, a ja zyskałam spokój.

tula

Rytuał odcięcia pomógł w mojej sytuacji. Dzięki temu zaklęciu, mąż przestał mnie zdradzać, dziewczyna która była jego kochanką, znalazła stałego partnera i zerwała kontakt z moim mężem.

Bajka

Po jakim czasie beda widoczne efekty odciecia? Ile czasu sie czeka na to az energia doprowadzi do zerwania niechcianej relacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *