Rytuał przyciągnięcia pieniędzy

Rytuał przyciągnięcia pieniędzy był stosowany od setek lat. Jest to oczywiste, ponieważ każdemu człowiekowi zależy na tym, aby mieć pieniądze.

Przez wieki wkładano wiele wysiłku, aby znaleźć zaklęcia i rytuały na przyciągnięcie pieniędzy, które rzeczywiście działają. Od alchemików, którzy próbowali zamienić ołów w złoto, po magów ceremonialnych, którzy przywoływali starożytne demony, takie jak Mammon i Clauneck, jest wiele źródeł, z których można czerpać. Możemy również polegać na potężnych i nieuniknionych zasadach prawa przyciągania.

Jak działają zaklęcia i rytuały przyciągnięcia pieniędzy?

Wszystkie zaklęcia i rytuały opierają się na prawie przyciągania. Jest to zasada leżąca u podstaw najbardziej starożytnych nauk ezoterycznych, w tym tradycji hermetycznej, której początki sięgają starożytnego Egiptu.

Mówiąc prościej, jest to przekonanie, że przyciągamy rzeczy do naszego życia za pomocą naszych myśli, przekonań i emocji. Te elementy naszej psychofizycznej konstytucji wytwarzają energię. Energia ta jest wysyłana do Wszechświata i cały czas odbija się od nas z powrotem. Jest to efekt odbicia lub bumerangu, który stale nam towarzyszy, niezależnie od tego, czy stosujemy magię świadomie, czy nie.

Powodem, dla którego rytuały przyciągnięcia pieniędzy lub jakiegokolwiek innego celu są skuteczne jest po prostu to, że powodują one większe uwolnienie energii. Są w stanie zmusić Wszechświat do szybszego reagowania na twoje pragnienia. Jeśli więc jesteś w stanie rzucić potężne zaklęcie na pieniądze, rezultat może zamanifestować się znacznie szybciej, niż gdybyś polegał wyłącznie na ciężkiej pracy, dyscyplinie i pozytywnym nastawieniu.

Nie znaczy to, że te rzeczy nie są ważne. Ale wszystko, co widzimy w fizycznej rzeczywistości, ma swoje korzenie na planie energetycznym, astralnym. Po prostu, podłączając się do tej duchowej rzeczywistości, możemy łatwiej tworzyć rzeczy, których pragniemy.

Popularne powiedzenie „spełnij swoje marzenia” oznacza właśnie to, chociaż większość ludzi nie wie, że jest to stwierdzenie bardzo podstawowego faktu, znanego każdemu doświadczonemu magikowi.

A więc teraz, kiedy już wiesz, jak działają zaklęcia i rytuały przyciągnięcia pieniędzy, przyjrzyjmy się, w jaki sposób twoje pieniądze mogą zamanifestować się w rzeczywistości po przeprowadzeniu zaklęcia lub rytuału.

Jak pieniądze manifestują się po rytuale na przyciągnięcie pieniędzy?

Jak wyjaśniono wcześniej, zaklęcia i rytuały na przyciągnięcie pieniędzy mogą mieć większą lub mniejszą moc. Zależy to od ilości energii, którą możesz naładować i wysłać do Wszechświata. Niektóre rytuały są potężniejsze od innych. Niektórzy magowie są również potężniejsi od innych.

Tak więc w zależności od  biegłości magicznej i stosowanych metod, pieniądze mogą się zamanifestować na różne sposoby:

Twoje zaklęcie na pieniądze może zadziałać natychmiast

Nie jest niczym niezwykłym, że jeśli ktoś prowadzi działalność gospodarczą, natychmiast doświadcza wzrostu sprzedaży swoich produktów. Jeśli obecnie szukasz pracy, możesz usłyszeć o świetnej ofercie pracy lub zostać zatrudniony, jeśli już złożyłeś podanie, albo otrzymać awans w obecnej pracy. Możesz otrzymać od kogoś prezent lub odziedziczyć pieniądze po zmarłym krewnym.

Aby rytuał przyciągnięcia pieniędzy zadziałał należy odczekać trochę czasu.

Jest to bardziej powszechny scenariusz. Może minąć kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy, zanim efekty zaklęcia lub rytuału na przyciągnięcie pieniedzy zamanifestują się w fizycznej rzeczywistości.

Rytuały odprawiam przez 7 dni pod rząd.

Koszt rytuałów wynosi 500 zł.

Proszę kontaktować się na adres e-mail: mysticum.uroki@gmail.com lub kontakt@mysticum.pl

Po zakończeniu rytuałów, przesyłam zdjęcia jako dowód na to, że rytuały się odbyły.

 

 

6 thoughts on “Rytuał przyciągnięcia pieniędzy”

magnse

Zamówiłam ten rytuał, ponieważ chciałam poprawić swoją sytuację finansową. Nie było tragicznie, ale od kilku lat pracowałam w tej samej firmie. Zarabiałam te same pieniądze i chciałam, żeby w końcu było trochę lepiej. Po rytuale przyciągającym pieniądze, otrzymałam awans na wyższe stanowisko oraz podwyżkę. Jestem na tym stanowisku od dwóch miesięcy i radzę sobie bardzo dobrze. Jestem pewna, że to dzięki rytuałowi.

Rfelka

Rytuał przyciągnięcia pieniędzy ma bardzo dużą moc. Zamówiłam, ponieważ zalezało mi na tym, żeby polepszyć swoją sytuację finansową. Miałam średnią pracę, w której się trochę zasiedziałam. Chciałam ją zmienić, ale trochę brakowało mi sił. Po rytuale na przyciągnięcie pieniędzy, dostałam w ciągu 3 miesięcy niespodziewaną ofertę nowej pracy z której skorzystałam. Jestem bardzo zadowolona, pracuje tam od 6 tygodni i zarabiam sporo więcej niż w poprzedniej pracy.

gotka

Skorzystałam z rytuału, ponieważ straciłam dobrą prace. Powoli zaczęły kończyć mi się oszczędnosci. Nie wiedziałam co robić, nie potrafiłam znaleźć satysfakcjonującej oferty pracy. Dlatego zamówiłam rytuał na przyciągnięcie pieniędzy, który zadziałał w ciągu 2 miesięcy, kiedy to znalazłam świetną pracę. Czuję się w niej dobrze i zarobki tez sa naprawdę godziwe. Pozdrawiam.

defka

Rytuał finansowy pomógł mi w znalezieniu lepszej pracy. Wcześniejsza była słabo płatna, a poza tym nie odpowiadała mi w niej atmosfera. Obecna praca jest po pierwsze lepiej płatna, a po drugie jest w niej znacznie lepsza atmosfera. dziekuję za odprawienie skutecznego rytuału.

asge

Rytuał pomogł w poprawie sytuacji finansowej. Skorzystałam, ponieważ miałam problem z odkładaniem pieniędzy. Dzięki rytuałowi zaczęłam więcej oszczędzać i znalazłam sobie drugą pracę na pół etatu. Jestem zadowolona ze swojej sytuacji finansowej, od zamówienia rytuału minęło pół roku i jest znacznie lepiej niż wcześniej.

Naby

Rytuał na przyciągnięcie pieniędzy zadziałał zankomicie. Zamówiłam, ponieważ od ponad roku byłam w trudnej sytuacji finansowej. Kończyły mi się oszczędności z wyjazdu zagranicznego i nie potrafiłam znaleźc sobie pracy w Polsce. Po rytuale finansowym, moja sytuacja poprawiła się. W końcu znalazłam pracę z której jestem zadowolona i potrafię zaoszczędzić pieniądze. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *