Rytuały oczyszczające

Oto oferta rytuałów oczyszczających:

Zdjęcie klątwy/ uroku – 500 zł

Tarcza ochronna – 500 zł

Rytuał oczyszczenia aury – 400 zł

Rytuał przyciągnięcia pieniędzy – 500 zł

Rytuał pomagający zachować zdrowie – 500 zł

Rytuał w wybranej intencji – 500 zł

Każdy z rytuałów odprawiam przez 5 dni pod rząd w wyznaczonych godzinach. Po odprawieniu przesyłam zdjęcia na dowód odprawienia rytuałów.

Proszę kontaktować się na adres e-mail: mysticum.uroki@gmail.com lub kontakt@mysticum.pl

17 thoughts on “Rytuały oczyszczające”

ela

Oczyszczenie aury zdecydowanie pomogło w mojej sytuacji. Dziękuję za pomoc.

nowwa

Po rytuale oczyszczającym poczułam się zdecydowanie lepiej. życie układa mi się jakby lepiej, a ja czuję się lżej.

krśa

Czuję się żywsza po rytuale. Mam nadzieję że ten stan utrzyma się jak najdłużej, bo ostatnio brakowało mi energii.

chyla

Zamówiłam zdjęcie uroku. Wydaje mi się że już czuję lekką poprawę.

syska

Po rytuale przyciagnięcia pieniędzy otrzymałam nową ofertę pracy, więc spełnił on swoje funkcje.

dosia84

Oczyszczenie aury rzeczywiście potrafi pomóc. Polecam każdemu, komu brakuje energii do zycia.

Wyna

Czy ktoś korzystał jeszcze z oczyszczenia aury? Ten rytuał przynosi efekty?

Zetja

Mi oczyszczenie aury dodało mnóstwo energii zyciowej. Dzięki temu rytuałowi poczułam się lepiej, a było już naprawdę kiepsko. Brakowało mi sił witalnych, niewiele mi się chciało. Do pracy chodziłam na siłę, przestała mnie cieszyć. Nie wiedziałam co zrobić, aby odmienić sytuację. I dlatego zdecydowałam się na rytuał oczyszczający. Nie liczylam na cuda, ale pozytywnie zaskoczyłam się. Zaczełam wstawac bardziej rześka i mieć więcej energii. Zachciało mi się próbować nowych rzeczy. W tej chwili mija prawie pół roku od oczyszczenia aury i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jestem odnowioną osobą.

Ira

Witaj. Ja skorzystałam parę miesięcy temu i moge powiedziec, że oczyszczenie aury działa. W moim przypadku moja sytuacja życiowa w trakcie zamawiania rytuału oczyszczającego nie była zbyt dobra. Czułam się ospała, osłabiona, niewiele mi się chciało. Po rytuale oczyszczającym wszystko zaczęło się stopniowo poprawiać, aż na dzień dzisiejszy mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest dobrze.

Eksa

Oczyszczenie aury przyniosło świetne efekty. Zamówiłam, ponieważ przez kilka miesięcy byłam w stanie depresyjnym, nic mi się nie chciało, miałam problem ze zrobieniem czegokolwiek powazniejszego. Zamówiłam oczyszczenie aury i już po miesiącu moja sytuacja zaczęła poprawiać się. Zaczęłam mieć więcej sił do życia. Zapisałam się na zajęcia salst oraz siłownię. Teraz mija już 4 miesiąc od rytuału oczyszczającego i jestem całkiem inną osobą, niż kiedy zamawiałam rytuał. Myślę, że taki stan rzeczy już utrzyma się, jestem pełna optymizmu. Pozdrawiam.

qyje

Czy ktoś korzystał z rytuału na przyciągnięcie pieniędzy?

remik

Po oczyszczeniu aury, moja sytuacja życiowa zdecydowanie poprawiła się. Polecam ten rytuał każdemu, kto ma choćby lekkie obawy depresyjne. U mnie tez tak było, niby robiłam to samo co wcześniej, wciąż miałam tą samą pracę, ale nic mnie nie cieszyło. To co, kiedyś sprawiało mi radość, przestało mnie zupełnie cieszyć. Dlatego zamówiłam oczyszczenie aury, ponieważ wyczytałam, że ten rytuał pomaga wstać na nogi. I tak było w moim przypadku, już miesiąc po rytuałach oczyszczających poczułam się lepiej. Potem było jeszcze lepiej, zaczęłam uprawiac jogging i robię to od półtora miesiąca. Teraz wstaję rześka i pełna energii. Jest zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Pozdrawiam.

heggga

W jakich sytuacjach warto zamówić oczyszczenie aury? Czy ten rytuał pomaga wstać na nogi po zdradzie?

Nikita

Potwierdzam działanie rytuałów oczyszczających. Pozwoliły mi one stanąć na nogi i zacząć wszystko od nowa. Skorzystałam z oczyszczenia aury, ponieważ moja sytuacja życiowa była bardzo cięzka, moja przyjaciółka odcięła ze mną kontakt, ponadto 3 miesiące przed tym, zerwał ze mną mężczyzna, który zdradził mnie z kolezanką z pracy. Oczyszczenie aury traktowałam jako wyraźną pomoc. I rytuał realnie pomógł, nabrałam witalności i sił do życia. Moja obecna sytuacja zyciowa jest dużo lepsza niż wcześniej. Pozdrawiam.

witnka

Zastosowałam rytuał na przyciągnięcie pieniędzy, bo bardzo zależało mi na tym, żeby polepszyć sytuację finansową. Kończyły mi się oszczędności z pracy zagranicą i chciałam znaleźć w Polsce jakąś pracę, która mnie usatysfakcjonuje. Rytuał przyniósł efekty, ponieważ po 2 miesiącach znalazłam taką pracę. Jestem z niej zadowlona, dobrze zarabiam, a atmosfera w pracy mi odpowiada. Pozdrawiam.

Nella

Oczyszczenia aury naprawdę działa. Zamówiłam, gdyż znalazłam się w nieciekawej sytuacji życiowej. Zdradził mnie mężczyzna, a znajomi odsunęli się ode mnie. Nie wiedziałam co mam robić i dlatego skorzystałam z oczyszczenia aury. Rytual przyniósł zadowalające rezultaty. Stałam sie ponownie otwarta i towarzyska, znalazłam grupę znajomych, a co więcej zapisałam na siłownię. Jestem naprawdę zadowolona z efektów.

pull

Rytuał przyciągnięcia pieniędzy przyniósł pożadane rezultaty. Zamówiłam ponieważ chciałam zmienić pracę na lepiej płatną. Bo 3 miesiącach od zamówienia rytuału, dość niespodziewanie otrzymałam ofertę takiej pracy. Od 2 miesięcy w niej pracuję i cieszą mnie dwie rzeczy. Po pierwsze w tej pracy jest lepsza atmosfera, a po drugie więcej zarabiam. Jestem zadowolona z rezultatów i polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *