Miłosny rytuał wiccański

Koszt rytuału wiccańskiego to 1000zł dla silniejszej wersji odprawianej przez 7 dni oraz 500zł dla słabszego rytuału odprawianego przez 3 dni.

Rzucanie zaklęć miłosnych przeżywało swój najlepszy okres w czasach starożytnego Babilonu i Egiptu. Te i wiele innych cywilizacji zawierają dowody na istnienie starożytnych „magicznych słów”, które mogą być używane do kontrolowania lub dowodzenia cudownymi siłami działającymi wokół nas.

Istnieją również liczne dowody na to, że określone produkty, symbole i gesty były używane do zabezpieczenia osoby nadającej, przywołania określonego ducha lub nawet wywołania określonej reakcji w otoczeniu. Dowody wskazują na uderzające podobieństwa w praktykach stosowanych w Babilonie, Egipcie, Rzymie i kulturach nordyckich.

Każde zaklęcie wymaga specyficznej formuły do wykonania i zazwyczaj składa się z obrazów, narzędzi i szczególnych zaklęć, które pozwalają czarownicy zebrać, zamówić i zlecić energie lub siły, które wykonają pracę wymaganą w zaklęciu. Charakter samego zaklęcia określi, jakie składniki i nekromancje będą musiały zostać zastosowane.

Niektóre czary są po prostu wypowiadane w formie zestawu słów mówionych, a nawet komponowanych. Formuła może również wymagać rutynowej czynności, takiej jak zapalenie świecy lub wyrycie na wyzwaniu określonych run, uroków lub sigili, które nadadzą mu magiczne właściwości mieszkalne lub handlowe. Zaklęcie może zostać uwolnione poprzez immolację, czyli spalenie woskowej lub glinianej podobizny celu po rzuceniu na nią konkretnego zaklęcia.

Inne zaklęcia można rzucać przez odbicia, eliksiry, a nawet przez patrzenie w lustro. Wróżbiarstwo jest ściśle związane z rzucaniem zaklęć i może faktycznie funkcjonować jako czynnik zwiększający zdolność praktykującego do rzucania skutecznych zaklęć.

Chociaż składniki, zaklęcia i rozwiązania stosowane w praktyce czarownic mogą być niezwykle skuteczne, to, co widać, jest tylko niewielką częścią procedury. To doświadczenie i zdolności praktykującego zadecydują o ostatecznej skuteczności rzucanych zaklęć.

Mówiąc o zdolności do magii, łatwo jest utożsamiać ją z pewnego rodzaju siłą lub wytrwałością psychiczną, jednak w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Zaklinacz musi być postrzegany jako kanał, kondensator w przepływie naturalnej magii, który można wykorzystać do napinania tych sił w ten czy inny sposób. Samoświadomość pozwoli rytualiście ustawić swój umysł na zadanie pod ręką i wielu profesjonalistów zaleca szkolenie umysłu, aby był jasny i obecny dla rzucania zaklęć poprzez rutynowe medytacje. To również zwiększy twoją wrażliwość na proces rzucania zaklęć i pomoże ci przejrzeć twoje własne zdolności w miarę ich rozwoju.

Rytuał jest sposobem rzucania czarów i zaklęć, a zrozumienie, w jaki sposób każdy element rutyny może pogorszyć lub poprawić wyniki, jest czymś, co może przekazać doświadczony instruktor. Obecnie istnieje wiele ruchów i organizacji, które zapewniają pomoc w tej metodzie.

Ruch Wicca jest prawdopodobnie najbardziej popularnym ruchem pogańskim w dzisiejszych czasach, a ich nauki mogą być wspaniałym źródłem wskazówek w zrozumieniu zasad i reguł stojących za czarami.

 

Proszę kontaktować się na adres e-mail: mysticum.uroki@gmail.com lub kontakt@mysticum.pl

Po zakończeniu rytuałów, przesyłam zdjęcia jako dowód na to, że rytuały się odbyły.


3 thoughts on “Miłosny rytuał wiccański”

Egla

Zamówiłam rytuał wiccański, bo znalazłam się w trudnym położeniu miłosnym. Mój związek z chłopakiem na którym mi zależy przeżywał poważny kryzys, byliśmy bardzo blisko tego, żeby się rozejść. Po rytuałach wiccańskich sytuacja zaczęła poprawiać się, mężczyzna znowu zaczął zbliżać się do mnie. Zaczęliśmy być sobie coraz bliżsi, a teraz 12 tygodni od rytuałów rozumiemy się jak nigdy wcześniej. Naprawdę polecam, rytuał zmienił moją sytuację o 180 stopni.

Renata

Zgadzam się z tym, że rytuał wiccański ma dużą moc. Kiedy odszedł ode mnie mężczyzna z którym byłam przez prawie dwa lata, nie potrafiłam dojść do siebie. Miałam depresję przez ponad dwa miesiące, cięzko było mi wykonać podstawowe czynności. Kiedy już trochę doszłam do siebie, zdecydowałam, że spróbuję go jakoś odzyskać. W taki sposób trafiłam na stronę mysticum.pl i zdecydowałam się na rytuał Wiccański. Rytuał zadziałał, w ciągu 9 tygodni, od zamówienia mężczyzna do mnie wrócił. Powrót następował powoli, na początku odnowiliśmy kontakt, a potem znowu spotykaliśmy się przez 4 tygodnie. Po tym czasie doszliśmy do wspólnego wniosku, aby być ze sobą ponownie.

Sabina

Rytuał wiccański zadziałał świetnie. Skorzystałam, ponieważ zostawił mnie mężczyzna po 3 latach związku. Nie potrafiłam pogodzić się z tym faktem i zaczęłam szukać sposobów, na to żeby go odzyskać. W taki sposób znalazłam stronę Mysticum i postanowiłam, że skorzystam. Po rytuałach wiccańskich sytuacja zaczęła stopniowo polepszać się, najpierw odnowiliśmy ze sobą kontakt, a potem ponownie spotykaliśmy się ze sobą. Po kilku spotkaniach, on zaproponował, abyśmy byli ponownie ze sobą. Od tego czasu upłynęły 3 miesiące i jesteśmy ponownie zgraną parą. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *