Uroki, rytuały miłosne – fakty i mity

 

Jako że na wielu stronach, forach internetowych toczą się dyskusje na temat zastosowań uroków miłosnych, a opinie ludzi, są skrajne podzielone, postanowiłem stworzyć artykuł rozprawiający się z mitami na ten temat, ukazując przy tym rzeczywiste fakty.

Mity:

1.Magia miłosna nie działa, nie można nikogo zmusić do miłości

Rytuały miłosne odprawiane były już wieki temu i przynosiły skutek. Czy fizjonomia człowieka od tego czasu się zmieniła? Czy nasze możliwości intelektualne są mniejsze? wreszcie, czy wskutek rozwoju uleciała z nas energia? Czasy się zmieniają, ale ludzie są dalej ludźmi. Do przeżycia potrzebują powietrza, jedzenia i picia, a do wykonywania rozmaitych czynności wykorzystują swą energię. Jeżeli rytuały działały dawniej, to znaczy że działać mogą również teraz. Wszystko zależy od jednej kwestii- osoby która ten rytuał odprawia. Są uczciwi i skuteczni rytualiści, ale naciągaczy również nie brakuje. To w dużej części przez nich tworzy się pogląd ,że magia nie daje efektów, ponieważ ludzie korzystający z ich usług ,nie odczuli żadnych zmian.

2. Osoba będąca pod wpływem uroku nie jest sobą

Przede wszystkim, co to znaczy nie jest sobą? Zmieniają się jej wartości moralne? zmienia zainteresowania?, nie potrafi poradzić sobie z czynnościami, które wcześniej nie stanowiły dla niej problemu? Otóż nie. Pomimo, że osoba jest pod wpływem magii miłosnej ,dalej posiada te same zasady co wcześniej, zainteresowań też nie zmienia ,a czynności ,które nie były dla niej problemem, dalej nie są. Nie wiem w ogóle skąd się wzięły plotki o całkowitej zmianie osobowości takiego człowieka. Jedyna zmiana, jaka zachodzi w takiej osobie, jest taka ,że zaczyna coraz częściej myśleć o osobie ,która rzucenie uroku zleciła. Wreszcie zdaje sobie sprawę ,że ją kocha i wtedy następuje powrót tych osób do siebie.

3.Uroki i spętania miłosne niosą za sobą wiele niebezpieczeństw i skutków ubocznych

Jedyne niebezpieczeństwo opisałem w innym artykule. Przypomnę je jeszcze raz. Może zdarzyć się przypadek, że osobie zamawiającej urok, który kończy się powodzeniem ,wskutek czego osoby te do siebie powracają, po pewnym czasie partner się odwidzi i zostaje na lodzie, ponieważ jest dalej pod wpływem czarów miłosnych. Ale w takich wypadkach wystarczy wysłać maila z opisem sytuacji, dzięki czemu, urok zostaje z osoby porzuconej zdjęty i może ona na nowo układać sobie życie. Ponadto, takie przypadki są rzadkością, zazwyczaj osoby decydujące się na zamówienie uroku wiedzą co robią i są pewni że chcą z tą druga osobą spędzić życie.

4. Magia miłosna, a szczególnie spętania to czarna magia

Tu znowu musimy wrócić do objaśnienia podstawowych pojęć. Aby mówić o czarnej magii, naszym celem musi być skrzywdzenie kogoś. Czarną magią są klątwy, gdzie osoba ją rzucająca życzy jak najgorzej człowiekowi którego klątwa ma dotyczyć. Tymczasem ,magia miłosna ma za zadanie połączyć pięknym uczuciem dwoje ludzi. Miłość to najwspanialsze uczucie, a widok dwóch zakochanych w sobie osób dla każdej życzliwej osoby jest budujący. Uroki i spętania nikogo nie krzywdzą, o ile osoba zamawiająca ma dobre intencje w stosunku do swych wybranków.

5. Odprawiając czary miłosne można wyrządzić sobie krzywdę

Jeśli ktoś jest doświadczonym rytualistą to zdaje sobie sprawę, że każde magiczne działanie kosztuje go multum energii ,co odbija się na zdrowiu. Nie ma jednak innego wyjścia, trzeba się w ten sposób poświęcić, jeżeli chce się ,aby rytuał przyniósł efekt. Ale osoba bawiąca się w magię, nie mająca żadnego doświadczenia, nie wiedząca na czym ona w ogóle polega ,nie wyrządzi sobie krzywdy swoją zabawą- bo tak to trzeba nazwać. Wypowie sobie kilka zaklęć z internetu, oczywiście nie przyniesie to jakiegokolwiek skutku, ale też nie wyrządzi żadnej krzywdy.

Fakty:

1. Są rytualiści mający ogromny talent, i wiedzący wszystko na temat magii miłosnej

To akurat jest fakt. Pośród wielu naciągaczy, albo pseudo rytualistów, których całym doświadczeniem jest odprawienie kilkunastu rytuałów i to w taki sposób, aby się zbytnio nie zmęczyć, znajdują się perełki, którzy rozwijają się cały czas w tym temacie i utrzymują wysoką skuteczność.

2.Urok miłosny potrafi działać wiele lat

To też jest prawdą. Jeśli urok okaże się skuteczny, jego działanie będzie utrzymywać się przez długi okres.

3. Stosowanie magii miłosnej na osobę, co do której nie jest się pewnym swoich uczuć to idiotyzm

Z tym również w pełni się zgadzam. Decydując się na urok miłosny trzeba być pewnym, że kocha się tą osobę i pragnie jej powrotu. Jeśli ktoś nie jest pewny swoich uczuć, to bezsensu jest zamawiać urok. Dotyczy to w szczególnie ludzi, którzy zostali porzuceni i chcą odzyskać partnera głownie z powodu bojaźni przed zostaniem samemu. Wcale go jakoś bardzo nie kochają, ale z dwojga złego wolą być z nim niż samemu. W takich sytuacjach, należy popracować nad sobą i spokojnie bez pośpiechu poszukać kogoś ,kogo szczerze pokochacie, zamiast zamawiać urok na osobę z którą się było tylko z powodu bojaźni przed życiem samemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *