Spętanie miłosne

Koszt spętania miłosnego to 700zł dla silniejszej wersji odprawianej przez 7 dni oraz 400zł dla słabszego rytuału odprawianego przez 3 dni.

 

Spętanie miłosne jest jednym z najsilniejszych rodzajów magii miłosnej. Minusem spętań miłosnych jest to że taki rytuał jest potem bardzo ciężko cofnąć. Dlatego przed zamówieniem spętania należy się dobrze zastanowić czy na pewno tego chcemy. Jeśli chodzi o objawy spętań miłosnych, ich skuteczność i efekty, większość została wyjaśniona w innych artykułach na stronie. W tym opiszę krótko czy są bezpieczne i czy niosą za sobą skutki uboczne.


Otóż spętania miłosne, wbrew obiegowej opinii powielanej przez wiele innych osób, są bezpieczne i nie mają skutków ubocznych. Oczywiście, odprawiać musi je osoba, która siedzi w temacie magii i rytuałów co najmniej kilka lat i zdążyła zebrać odpowiednie doświadczenie. W zasadzie jedynym problemem przy tego typu magii miłosnej może być cofnięcie mocy rytuału, chociaż to także jest do zrobienia. Mimo tego lepiej unikać tego typu działań, gdyż cofanie spętania miłosnego odbywa się bardzo powoli. Mówiąc krótko, jeśli decydujesz się na spętanie miłosne powinieneś być osobą świadomą i zdecydowaną.

Czym różni się spętanie miłosne od przykładowo rytuałów egipskich albo Wiccańskich?

Do odprawienia spętań miłosnych używam własnych rekwizytów i zaklęć. Podczas odprawiania spętań miłosnych nie jestem uwiązany żadnymi zasadami, mam swobodę wyboru co do rekwiyztów. Podczas rytuałów egipskich, korzystam z rekwizytów przypominających rekwizyty które były używane przez starożytnych kapłanów Egipskich. Podczas spętań miłosnych mam pełną swobodę wyboru. Dzięki temu spętania miłosne mają naprawdę dużą moc.

Ile czeka się na rezultaty działań spętań miłosnych?

Każdy przypadek jest indywidualny. Czasami efekty przychodza bardzo szybko (na przykład już po trzech tygodniach), a czasami na rezultaty należy czekac nawet do 4 miesiecy. Efektywność spętań miłosnych jest bardzo wysoka, skuteczność wynosi ponad 80%. Spętania miłosne polecane są w każdej sytuacji miłosnej, ale dzięki temu, że te rytuały mają naprawdę wielką moc, są zalecane nawet w najcięższych przypadkach.

Proszę kontaktować się na adres e-mail: mysticum.uroki@gmail.com lub kontakt@mysticum.pl

Po zakończeniu rytuałów, przesyłam zdjęcia jako dowód na to, że rytuały się odbyły.

 

10 thoughts on “Spętanie miłosne”

Anna

Polecam połączenie rytuału separacyjnego i spętania miłosnego. Moje położenie miłosne było naprawdę trudne, ponieważ mężczyzna z którym byłam przez dwa lata, zostawił mnie dla innej kobiety. Nie potrafiłam tego znieść, myślałam że on niedługo mi się oświadczy, a on mnie zostawił. Nie interesowałam się wcześniej magią, ale sytuacja mnie do tego zmusiła. Przejrzałam kilka stron internetowych i Mysticum spodobało mi się najbardziej. Artykuły na stronie przekonały mnie do tego, żeby zamówić spętanie miłosne i rytuał separacyjny, aby ich rozdzielić. Po pierwszym miesiącu od zamówienia, byłam zawiedziona, ponieważ nie było żadnych efektów, oni nadal spotykali się. Jednak po miesiącu, on niespodziewanie z nią zerwał. Potem dość szybko odnowił kontakt ze mną. Najpierw zaczęliśmy ponownie korespondować ze soba na facebooku, a potem zaczęliśmy znowu się spotykać. Po kilku spotkaniach on stwierdził, że z nikim nie było mu tak dobrze jak ze mną i poprosił, żebym dała mu kolejną szansę. Zgodziłam się na to i znowu jesteśmy razem od ponad miesiąca. Znowu dogadujemy ze sobą świetnie i jestem ogromnie zadowolona. Pozdrawiam i innym także życzę szczęścia w miłości.

Magdalena

W moim przypadku spętanie miłosne zadziałało. Zamówiłam, ponieważ mężczyzna odszedł ode mnie i postanowił spróbować życia w innym mieście. Bardzo za nim tęskniłam, nie umiałam dojść do siebie bez niego. Dlatego skorzystałam z usług mysticum. Zamówiłam spętanie, bo wydawało mi się najsilniejszym rytuałem i spokojnie oczekiwałam na rezultaty. Te nadeszły w ciągu 3 miesięcy od zamówienia, kiedy to mężczyzna dość niespodziewanie zaproponował mi spotkanie, podczas którego poprosił mnie o kolejną szansę. Pozdrawiam i polecam ten rytuał.

fdd

Witam. Jak uważacie, który rytuał jest silniejszy? Rytuał egipski, czy spętanie miłosne? Moja sytuacja jest ciężka, mężczyzna odszedł do innej kobiety.

Uera

Ja także polecam spętanie miłosne. Po przeczytaniu artykułów na wielu stronach uznałam, że ten rytuał ma największą moc. Skorzystałam z mysticum.pl, ponieważ spodobała mi się strona, oraz przez to, że ma sporo pozytywnych opinii. Moja sytuacja miłosna była dość skomplikowana, mężczyzna zostawił mnie i przez 5 miesięcy mieliśmy zaledwie sporadyczny kontakt. Nie miał nikogo, ale raczej nie chciał być ze mną na stałe, Ten rytuał miał sprawić, że ponownie odzyska mną zainteresowanie. I tak się stało, już po dwóch tygodniach od zamówienia, zaczął częściej do mnie pisać, potem znowu zaczęliśmy spotykać się. Wszystko toczyło się raczej powoli, ale spotykaliśmy się regularnie. Po 10 tygodniach od zamówienia rytuału, on sam zaproponował, abyśmy znowu zostali parą. Byłam w tym momencie niesamowicie szczęsliwa i nadal jestem. Jesteśmy znowu razem od ponad półtora miesiąca i dogadujemy się świetnie.

utajh

Czy jest sens zamawiać spętanie, kiedy mężczyzna odszedł do innej kobiety i nie mamy kontaktu ze sobą przez ponad dwa miesiące? Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Irys

Polecam ten rytuał, dał naprawdę świetne rezultaty. Zdobyłam mężczyznę, który podobał mi się od kilku lat, mieliśmy ze soba kontakt, ale bez większych nadziei na to, że zostaniemy parą. Po zamówieniu spętania miłosnego sytuacja stopniowo ulegała poprawie, on zaczął częściej odzywać się do mnie i umawiać się ze mną. Po którymś spotkaniu z kolei, dość niespodziewanie zaproponował mi, abyśmy zostali para, na co ja rzecz jasna przystałam. Jesteśmy razem od ponad dwóch miesiecy i dobrze się rozumiemy.

AgaaaaN

Czy ktoś próbował trzydniowego spetania i miał efekty?

Kitka

Ja też potwierdzam działanie spętania miłosnego. Zamówiłam bo chciałam odzyskać mężczyznę, z którym przez prawie rok nie miałam kontaktu. Dawałam niewielkie szanse na to, że rytuał zadziała, ale jednak wierzyłam. I zaskoczyłam się pozytywnie. Po 4 tygodniach od zakończenia rytuałów, on niespodziewanie odezwał się. Zaczęliśmy ponownie ze soba pisać przez nastepne 3-4 tygodnie, aż wreszcie doszło do kilku spotkań na luzie. Po którymś z kolej spotkaniu, on poprosił mnie o to, abym znowu z nim była. Byłam bardzo zaskoczona, ale oczywiście zgodziłam się. Od tego czasu upłynęły dwa miesiące, nadal jesteśmy razem i dobrze rozumiemy się. Jestem naprawdę zaskoczona rezultatmi.

Gloria

Polecam spętanie z Mysticum. Zamówiłam, bo nie wiedziałam jak zdobyć uczucie mężczyzny, z którym pracowałam w tej samej firmie od 2 lat, ale który cały czas odrzucał moje zaloty. Kilka razy próbowałam go poderwać, ale to wszystko na nic, nie zwracał na mnie uwagi. Wiedziałam, że nikogo nie ma i dlatego zdecydowałam się na spętanie miłosne. Wiedziałam że nikogo tym rytuałem nie skrzywdzę. Po zamówieniu spokojnie czekałam na efekty, szczerze mówiąc dawałam 50-50% że rytuał zadziała. I zaskoczyłam się pozytywnie, po około 10 tygodniach od zamówienia mężczyzna do mnie powrócił.

Kurka

Bardzo silny rytuał, który naprawde ma wielką moc. Moją sytuację miłosną przed zamówieniem spętania miłosnego okresliłabym jako średnią. Dlaczego średnią? Otóż dlatego, że mężczyzna mnie zostawił, ale nie odszedł do innej kobiety i nadal utrzymywaliśmy kontakt. Średnio raz na tydzien pisaliśmy do siebie sms-y z podstawowym pytaniem „co słychac” itd. Była to dla mnie łuna nadziei na to, że nadal mamy szanse na to, żeby jeszcze kiedyś być razem. Aczkolwiek nie chciałam wszystkiego zostawiać slepemu losowi i dlatego zdecydowałam się skorzystac z magii miłosnej. Mój wybór padł na Mysticum, z prostej przyczyny- strona miała najwięcej pozytywnych opinii. Po rytuale otrzymałam zdjęcia, które napawały mnie nadzieją. Czekałam więc spokojnie na efekty rytuałów. Przez pięć tygodni od zakończenia rytuałów, nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego. Nadal pisaliśmy do siebie około raz w tygodniu, nie widziałam większych zmian. Ale po tym okresie czas, nasz kontakt uległ polepszeniu. On sam zaczął do mnie pisać coraz częściej i znowu zaczęliśmy spotykać się. Po niecałych 12 tygodniach od zamówionego spętania byliśmy znowu razem, propozycja powrotu wyszła od niego. Jestem szczerze zadowolona z efektów rytuału. Gorąco polecam i Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *