Uroki miłosne – czy wierzyć w opinie na temat rytualistów na forach takich jak kafeteria czy gazeta.pl, o2.p

Artykuł ten będzie w ostrym tonie, ponieważ tego, co się dzieje na tych forach w tematach o rytualistach, urokach i rytuałach miłosnych trudno porównać do czegokolwiek. Bezpodstawne oskarżenia o oszustwa, mieszanie z błotem każdego kto się nawinie – takie rzeczy dzieją się tylko na tych forach. Gdyby w innej branży kogoś ,bez żadnych podstaw nazwano oszustem, sprawa trafiłaby do sądu. Tymczasem fora te istnieją i mają się całkiem dobrze. Doszedłem do wniosku, że osoby które nazywane są tam oszustami ,nie idą z tym do sądu z prostego powodu – nie prowadzą oni nawet działalności gospodarczej, co wyszłoby w sądzie i odbiło się także na nich. Osobiście prowadzę działalność gospodarczą, płacę na czas ZUS i podatki i od razu zapowiadam, że jeśli ktoś będzie naruszał tam moje dobre imię, sprawa automatycznie trafi do sądu, a osoba która mnie szkalowała poniesie konsekwencje.

Tutaj chciałbym doda, że ktoś kto ogłasza się ze swoimi rytuałami, nie prowadząc działalności, nie mając strony internetowej, podając do kontaktu tylko maila, który przecież może założyć każdy z nas w ciągu dwóch minut, najprawdopodobniej nie jest uczciwy, a ogłaszając się chce po prostu wyłapać naiwniaków i zarobić łatwe pieniądze. O odprawienie przez nich jakiegokolwiek rytuału w intencji zamawiającego możecie zapomnieć. Tacy ludzie wyczuli ,że można w łatwy sposób, nie wysilając się ,dorobić kilka stówek, a to że ktoś wydaje na nich swe ciężko zarobione pieniądze ,w ogóle ich nie interesuje. Zresztą wystarczy poczyta kilka stron tematów z opiniami na temat rytualistów. Każdy każdego miesza z błotem, ilość osób, którzy rzeczywiście zamówili gdzieś rytuał i chcą się podzielić swoją opinią szacuje na nie więcej niż 5 % W pozostałych przypadkach naciągacze chwalą się wymyślając historie, jak to ich „rytuały” pomogły komuś odzyskać partnera. Za kilkanaście minut pojawia się kolejny wpis innego naciągacza, w którym poprzednik zostaje nazwany oszustem,a jednocześnie poleca swojego maila kreując się na skutecznego rytualistę. Fora te powodują , że uczciwi ludzie ,będący w desperacji ,tracą swoje pieniądze, a naciągacze zarabiają. Dodatkowo, takie fora psują opinie uczciwym rytualistom, którzy na zdobycie dużych umiejętności poświęcili mnóstwo czasu, nie licząc wyrzeczeń i zdrowia które stopniowo się pogarsza, gdyż chcąc odprawiać skuteczne rytuały, tracimy tyle energii, że jesteśmy na granicy wyczerpania. Szczerze przyznam ,że bardzo mnie to boli i mocno ubolewam nad tym faktem. Gdyby takie fora nie istniały, działaliby tylko rytualiści, którzy mają wiedzę na ten temat, potrafią stworzyć własną stronę i pisać artykuły związane z magią miłosną. Co najgorsze, wielu ludzi wierzy w opinie na takich kafeteriach czy gazetach, nie wiedząc że tak naprawdę są zwyczajnie nabijani w butelkę. Niestety, naiwność ludzka nie zna granic, na czym korzystają wszelkiej maści krętacze i nieroby, którzy zamiast iść do pracy, wolą naciągnąć w miesiącu kilku ludzi ,nie ponosząc żadnych kosztów. Pamiętajmy ,że świat jest jaki jest, a ludzie z natury są i dobrzy i źli. Ci dobrzy, wrażliwi nie byliby w stanie nikogo oszukać, a jako że biorą innych swoją miarą, wydaje im się ,że inni też nie byliby w stanie zrobić takiego świństwa. A potem tracą pieniądze ,przez ludzi którzy są bezwzględni, a dla pieniędzy zrobili by wszystko, nie zważając na moralność – bo w ich słowniku takie słowo nawet nie istnieje. Z drugiej strony, karma w końcu dopadnie tych ludzi i zapłacą oni za swoje postępowanie. W naturze nic nie ginie, psychopaci nie mający zasad moralnych, będący w stanie zabrać człowiekowi w potrzebie ostatnie pieniądze, mają też swoje słabości – jak choćby skłonności do uzależnień, czy hazardu. Kiedy złapią naiwniaka, który zapłaci im za rzekome odprawienie rytuału kilka stów triumfują czując się lepsi od innych. Ale życie też ich dopadnie i da mocno w kość.

Jak dla mnie rozwiązanie sprawy jest bardzo proste- chcesz zajmować się magią, ezoteryką, wróżbiarstwem, ukończ przynajmniej roczną szkołę kształcącą w tym kierunku. Nie żaden weekendowy kurs. Tylko właśnie co najmniej roczną szkołę. Osobiście skończyłem taką szkołę w Krakowie, z tego co wiem ,są one jeszcze w Częstochowie i kilku innych miastach. Tylko osoby posiadające odpowiednie uprawnienia powinny zajmować się magią, gdyż w innych wypadkach mamy do czynienia z licznymi patologiami. Przykładowo prawnikiem, nie może być osoba, która nie ukończyła studiów prawniczych. Pomyślcie co by było gdyby porad prawnych mógł udzielać każdy. Mielibyśmy do czynienia z jednym wielkim chaosem. Tymczasem przez brak uwarunkowania do wykonywania zawodów powiązanych z ezoteryką, może zajmować się nią każdy. Dlatego w tej branży działa tak wielu oszustów i nic nie wskazuje, aby sytuacja miała się poprawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *