Rytuały 7 dniowe

7 dniowe Spętanie miłosne – 700 zł

7 dniowy Rytuał wiccański – 1000 zł

7 dniowy Egipski rytuał miłosny – 1000 zł

7 dniowy Rytuał miłosny Voodoo – 700 zł

7 dniowy Rytuał Czarne Wesele – 700 zł

7 dniowy Rytuał miłosny Słowiański – 700 zł

7 dniowy Rytuał miłosny Nordycki – 700 zł

7 dniowy Rytuał czarnej magii -1000 zł

7 dniowy Rytuał przyciągnięcia powodzenia u płci przeciwnej – 500 zł

7 dniowy Rytuał na uzdrowienie relacji w związku, małżeństwie – 500 zł

7 dniowy Rytuał miłosny dla osób tej samej płci – 700 zł

7 dniowy Rytuał miłosny na konkretną osobę-  500 zł

7 dniowy Rytuał na znalezienie partnera życiowego – 500 zł

7 dniowy Rytuał zdjęcia klątwy, uroku – 500 zł

7 dniowy Rytuał oczyszczenia aury – 500 zł

7 dniowy Rytuał przyciągnięcia pieniędzy – 500 zł

7 dniowy Rytuał ochronny – 500 zł

7 dniowy Rytuał na rozwój kariery zawodowej – 500 zł

7 dniowy Rytuał bliskości – 500 zł

7 dniowy Rytuał pozwalający na lepsze wyniki w nauce – 500 zł

7 dniowy Rytuał pomagający wyjść z uzależnienia – 500 zł

7 dniowy rytuał oczyszczenia czakr i usuwania negatywnych energii – 500 zł

7 dniowy Rytuał na powodzenie życiowe- 500 zł

Proszę kontaktować się na adres mailowy: mysticum.uroki@gmail.com, lub kontakt@mysticum.pl

Po zakończeniu rytuałów, przesyłam zdjęcia jako dowód na to, że rytuały się odbyły.

59 thoughts on “Rytuały 7 dniowe”

Jolanta

Przyznam że dość długo czekałam na efekty rytuału miłosnego, ale było warto. Mężczyzna wrócił po 11 tygodniach ciężkiego wyczekiwania.

greania

Zamawiałam u innych uroki bez skutków. Pomogło dopiero spętanie miłosne u Pana. Serdecznie podziękowania

mela

Zastanawiam się nad rytuałem egipskim. Próbował ktoś z was?

trzcionka

Spętanie miłosne przyniosło pełny efekt. Dziękuję bardzo

visittt

Po tym jak zostałem porzucony przez swoją narzeczoną imałem się wszystkich sposobów aby ją odzyskać. Zastanawiałem się nad spętaniem, ale bałem się skutków ubocznych. Na szczęscie pomógł normalny rytuał miłosny na konkretną osobę.

ola

A ile czekałeś na jej powrót?

visittt

Powrót nastąpił po około 1,5 miesiącach.

florek

Rytuały egipskie naprawdę mają moc! Przynajmniej w moim przypadku zadziałał w 100%. Wcześniej zamawiałem uroki miłosne u 6 innych rytualistów bez żadnych efektów.

miri

Czy rytuał na uzdrowienie relacji w małżeństwie sprawi że mąż przestanie nadużywać alkoholu? Ostatnimi czasy pije znacznie więcej niż chociażby kilka lat temu i bardzo mnie to denerwuje

kinekt

Zamówiłem spętanie, ale opłaciło się. Chociaż na efekt musiałem poczekać ponad 3 miesiące.

goska85

Spetanie działa mocniej niż rytuał na konkretną osobę?

etna

Tak, działanie jest mocniejsze, ale moga pojawić się skutki uboczne.

oldzzza

Czy mógłby ktoś więcej napisać na temat rytuałów wiccańskich? Niewiele można na ten temat znaleźć w internecie.

misiek

Rytuał zadziałał po ponad dwóch miesiącach. Dziewczyna odezwała się jako pierwsza, a kiedy już się spotkaliśmy powiedziała że nie potrafi sobie beze mnie poradzić. Dziekuję za pomoc

andzia

Z tego co czytałam rytuały egipskie mają jeszcze większą moc niż wiccańskie, chociaż to pewnie zależy od wykonującego.

kresia

Rytuał odcięcia zadziałał, mój Mirek rzucił nową dziewczynę już po miesiącu znajomości.

zapalniczka

Po zamówieniu rytuału na przyciagnięcie powodzenia, po 2 miesiącach trafiłam na odpowiedniego faceta. Jednak te rytuały działają.

bestunia

Hej robiłam spętanie zaczęło się dziać zadzwonił przyjechał było cudnie teraz cisza czy to tak działa że stopniowo niech ktoś coś napiszę proszę

Czarna

Witam czy ta strona nadal działa ? Chciałabym skorzystać ponieważ mam problemy miłosne

Effka

Spętanie miłosne zadziałało tak jak sobie wymarzyłam. Skorzystałam ponieważ zostawił mnie mężczyzna z którym wiązałam swoje dalsze plany życiowe. Przez pierwszy miesiąc po zerwaniu próbowałam być silna, udawałam że to mnie nie rusza. Wyszłam kilka razy ze znajomymi, próbowałam żyć bez niego. Niestety nic to nie dało. Wciąż za tęskniłam i nie potrafiłam przestać myśleć o nim. Dlatego zainteresowałam się tematyką magii miłosnej i zdecydowałam się na spętanie z mysticum. Rytualista kazał czekac mi na efekty 1-4 miesięcy. Jak się okazało, spętanie zadziałało sporo szybciej, bo już po 6 tygodniach od zamówienia, byliśmy ponownie parą. Jestem niesamowicie zadowolona z efektów rytuału. Pozdrawiam serdecznie.

avia

Który z rytuałów jest najskuteczniejszy? Z opinii na innych stronach wynika że najlepiej działają rytuały egipskie i spętania miłosne.

Milenka111

U mnie efekty przyniósł rytuał egipski. U kobiet z którymi pisałam spętanie także przynosiło efekty, a więc chyba obydwa rytuały mają wysoką skuteczność.

Bogna

Dziękuję za odprawienie spętania miłosnego. Bardzo liczę na efekty.

Bogna

Od rytuałów minęło 5 tygodni i sytuacja się trochę poprawiła. Liczę jednak na więcej, na to że mężczyzna do mnie wróci.

HYelia

Ja na powrót czekałam ponad 12 tygodni, a więc wydaje mi się, że powinnaś zachować cierpliwość. Najważniejsze że rytuał przyniósł oczekiwany skutek, za co serdecznie dziękuję.

agc

Hyelia, a który dokładnie rytuał zamawiałaś?

HYelia

Spętanie miłosne.

Bogna

Rytuał w końcu zadziałał. U mnie trwało to ponad 10 tygodni, ale warto było tyle czekać. Jestem niezmiernie szczęśliwa.

mirek

Czy warto zamówić spętanie miłosne z tej strony?

Nela

Owszem warto, ale trzeba też mieć trochę cierpliwości. U mnie efekty następowały powoli, ale po 3,5 miesiącach meżczyzna do mnie powrócił.

Switka

U mnie pożądany skutek przyniósł urok miłosny na konkretną osobę, ale fakt faktem, moja sytuacja nie była bardzo ciężka.

Aaaaa

Witam grono komentujących czy ktoś z was tutaj zamawiał spetanie miłosne chodzi mi o była narzeczona

mmm

A co jeśli sytuacja w relacjach z drugą osobą jest beznadziejna? W moim przypadku chłopak spotyka się już z kimś innym, być może nawet są już parą. Czy w takim układzie jakikolwiek rytuał pomoże?

ogien24

mmm, jako że miałam dość podobną sytuację, to odpowiem na Twoje pytanie. Otóż ja zamówiłam dwa rytuały. Pierwszym z nich był rytuał odcięcia mężczyzny z tamtą kobietą, i dopiero wtedy Spętanie miłosne. Dało to oczekiwany efekt. Mogę stwierdzić, że w takich przypadkach taki dobór rytuałów jest najkorzystniejszy.

mmm

Dziękuję za odpowiedź. Zrobię podobnie jak Ty, jedyne nad czym się zastanawiam, to czy po rytuale odcięcia zamówić rytuał egipski, czy też spętanie miłosne.

MMM

Zamówiłam rytuał egipski i oczekuję na efekty. Liczę na to że ten rytuał zadziała.

Ewa

Witam, czy strona nadal działa, mam problem w związku

klara43

MM, jak możesz to daj znać czy rytuał działa.

MMM

Witam ponownie. Chwilę już nie pisałam tutaj. Miałam dać znac co do efektów. A więc rytuał egipski zadziałał, 27 października powróciliśmy oficjalnie do siebie. Aczkolwiek od tego czasu zdarzyły się nam już dwie sprzeczki, a więc sytuacja wcale nie jest super idealna. Mimo wszystko mogę podziękować za odprawienie, ponieważ rezultaty nadeszły i odzyskałam partnera. To wszystko z mojej strony. Pozdrawiam.

spoon

Na początku zastanawiałam się który rytuał będzie najskuteczniejszy – egipski czy wiccański. Zdecydowałam się na ten pierwszy i nie zawiodłam się. Pomimo że sytuacja była dosyć ciężka (mężczyzna odszedł ode mnie i miał już nową kobietę), to rytuał okazał się skuteczny i po niecałych 3 miesiącach od odprawienia byliśmy ponownie razem.

Ewa

Dziękuję za odprawienie rytuału miłosnego na konkretną osobę. Przyniósł rezultaty, pomimo że moja sytuacja miłosna była trudna. Meżczyzna odszedł do innej kobiety i zwykłe próby odzyskania go nie pomagały. Po lekko ponad 2 miesiącach od odprawienia uroków, wrócił do mnie. Teraz bardzo liczę na to, ze efekty będą trwałe.

melissa

Bardzo dziękuję za odprawienie spętania miłosnego. Zadziałało, pomimo że moja sytuacja była nieciekawa- nie byliśmy razem już ponad pół roku, on spotykał sie z innymi kobietami. Tymczasem już miesiąc po odprawieniu zaczęliśmy spotykać się ponownie, po kolejnych 3 tygodniach sam zaproponował mi powrót. Dziękuję za pełną skuteczność.

Carolina

A ja polecam spętanie miłosne. chociaż nie do końca wcześniej wierzyłam w takie rzeczy, to dało efekty i odzyskałam mężczyznę, który odszedł ode mnie i przez prawie 3 miesiące nie mieliśmy kontaktu. To serio działa.

bochenek

Zgodnie z zaleceniami rytualisty skorzystałam ze spętania miłosnego i jestem zadowolona z wyboru. Odzyskałam faceta, jesteśmy znowu razem od 4 miesięcy.

Monika

Dzień dobry, czy ktoś ostatnio stosował z powodzeniem egipski rytuał miłosny?

tuczka

Rytuał egipski zadziałał po 9 tygodniach od zamówienia. Przez pierwsze 3 tygodnie od zakończenia rytuałów nie działo się nic. Mężczyzna wciąż nie wykazywał mną zainteresowania (odszedł, ponieważ stwierdził, że znudził go nasz związek- bardzo nie to zabolało). Jednak po trzech tygodniach, odnowił ze mną kontakt, zaczął ponownie odzywać się do mnie. Zaczęlismy ze soba pisać, a potem znowu spotykać się, najpierw na luzie, co mnie trochę bolało po jego słowach, że znudził się mną. Mimo tego potrafiłam zacisnąć zęby i jakoś przeczekałam te spotkania na luzie. Po 9 tygodniach od zamówienia rytuałów, on przeprosił za to, że mnie wtedy zostawił i poprosił żebym dała mu kolejną szansę. Jestesmy ponownie od ponad miesiąca i rozumiemy się naprawdę dobrze, myślę że tym razem nasza relacja okaże się trwalsza niż poprzednio.

Anna

Czy urok miłosny lub spętanie musi tyle trwać? Chciałabym odzyskać narzeczonego jak najszybciej. Nie umiem normalnie beż niego funkcjonować a okropnie mnie olewa :(((

Beati

Ja zamówiłam rytuał egipski w kwietniu tego roku i kilka dni temu odzyskałam mężczyznę. Kiedy czekałam na rezultaty miałam chwile zwątpienia, ale jak widać wszystko dobrze się skończyło. Bardzo dziękuję za odprawienie skutecznego rytuału.

Puśka

Też skorzystałam z tej strony i jestem ogromnie zadowolona z rezultatów rytuału. Zamówiłam spętanie miłosne, bo wyczytałam, ze ten rytuał jest najsilniejszy. Chciałam czegoś mocnego, ponieważ opuścił mnie mężczyzna z którym byłam przez 1,5 roku. Przestał się zupełnie do mnie odzywać. Po kilku tygodniach bez jego odzewu usychałam, nie umiałam poradzić sobie bez niego. Zaczęłam czytać artykuły o magii miłosnej i uznałam, że spętanie miłosne będzie właściwym rytuałem. Nie pomyliłam się, mężczyzna powoli zaczął odnawiać ze mną kontakt i ponownie się ze mną spotykać. W końcu doszliśmy do wspólnego związku, aby dac sobie jeszcze jedną szansę. Jesteśmy ponownie razem od dwóch miesiecy i myślę, że będziemy ze soba już do końca zycia, ponieważ nigdy wcześniej nie dogadywaliśmy się tak dobrze jak teraz.

Noeva

Jestem zadowolona z rezultatów spętania miłosnego. Rytuał zadziałał po prawie 3 miesiącach od zamówienia, kiedy to mężczyzna zaoferował, abyśmy ponownie byli razem. Moja sytuacja miłosna była dość pogmatwana, w czasie naszego związku kilka razy rozstawaliśmy się i ponownie wracaliśmy do siebie. Przerwy w naszym związku nie trwały dłużej niż dwa tygodnie. Po kolejnej z kłótni, on powiedział, że odchodzi. Myślałam, że za tydzień-dwa znowu pogodzimy się, ale tym razem było inaczej. Nie odzywał się przez 5 tygodni i to mnie skłoniło do skorzystania z usług Mysticum. Działanie rytuału było powolne, ale na szczęscie wszystko skończyło się dobrze i jesteśmy znowu ze sobą. Pozdrawiam.

Hed

Zgodze się z tym, że spętanie miłosne z Mysticum ma naprawdę dużą moc. Skorzystałam, bo znalazłam się w nieciekawej sytuacji miłosnej. Opuścił mnie mężczyzna, z którym byłam w związku przez prawie półtora roku. Odchodząc, nie tłumaczył zbyt wiele, powiedział tylko, że już nie chce ze mną być. Te słowa i jego aroganckie zachowanie, naprawdę mnie zabolały. Ja wciąż byłam w nim zakochana i zaczęłam szukać sposobów na to, żeby ponownie z nim być. Dlatego zamówiłam spętanie miłosne. Rytuał zadziałał, po 9 tygodniach od zamówienia, on zaczął mnie prosić, abym znowu z nim była. Teraz znowu jesteśmy para i dogadujemy się bardzo dobrze.

Dorota

Witam Serdecznie. Ze swojej strony pragnę polecić połączenie rytuału separacyjnego z rytuałem egipskim. Sytuacja miłosna w której znalazłam się była bardzo ciężka. Meżczyzna z którym byłam przez dwa lata zostawił mnie dla kobiety, którą poznał w pracy. Całkowicie odciął się ode mnie i spędzał czas tylko z nią. Przez pierwszy miesiąc nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić, byłam załamana. Potem powoli dochodziłam do siebie i zaczęłam rozmyślać nad sposobami na to, żeby móc go odzyskać. Znalazłam stronę Mysticum, na której spodobały mi się artykuły. Pomyślałam, że spróbuję połączenia rytuału odciącia miłości, aby ich rozdzielić z rytuałem egipskim, aby on na nowo był ze mną. To połączenia zadziałało, po miesiącu on z nią zerwał i odnowił kontakt ze mną. Zaczęliśmy na nowo spotykać się ze sobą, widział po nim, że dręczą go wyrzuty sumienia za to, że mnie zostawił. Po miesiącu takich spotkań, on poprosił mnie o kolejną szansę i zaczął przepraszać za to, że mnie zostawił. Dałam mu szanse i od dwóch tygodni znowu jesteśmy ze sobą. Licze na to, że dzięki rytuałowi tym razem nasze połączenie będzie trwałe.

cerata

Czy po rytuałach otrzymałyście zdjęcie jako dowód odprawienia? Zastanawiam się pomiędzy spętaniem miłosnym, a rytuałem wiccańskim, ale zalezy mi żeby otrzymać prawdziwy dowód na to, że rytuały odbyły się.

effka

Tak, po zakończeniu rytuałów otrzymałam zdjęcia. I te zdjęcia przekonały mnie, że rytuał naprawdę odbył się.

ptaszyca

Czy rytualista po zakończonych rytuałach dał Wam jakieś wskazówki? Na przykład takie, by nie narzucać się byłemu partnerowi?

Quema

Polecam spętanie miłosne, na które zdecydowałam się ponieważ opuścił mnie mężczyzna mojego życia. Po prawie 6 latach bycia razem uznał, że ma dosyć naszego związku. Na poczatku nie dowierzałam, myslałam że żartuje i że to co powiedział nie może być prawdą. Po 3 tygodniach bez Jego odzewu, zdałam sobie sprawę, że to naprawdę koniec i on na powaznie mnie zostawił. Postanowiłam, że spróbuję o niego powalczyć. I w taki sposób trafiłam na strony z artykułami o magii miłosnej. Mysticum spodobało mi się najbardziej i miało sporo pozytywnych opinii. Dlatego zamówiłam spętanie miłosne, wyczytałam że ten rytuał jest naprawdę silny. Po zakończeniu rytuałów otrzymałam kilka zdjęć jako dowód tego, że rytuały odbyły się. Zdjęcia te naprawde mi się spodobały i dodawały nadziei, kiedy oczekiwałam na rezultaty. Niestety przez pierwsze pięć tygodni nic się nie wydarzało. Mijały kolejne dni bez jego odzewu, a ja wpadałam w coraz większą depresję. Na szczęście po 5 tygodniach, mężczyzna odezwał się do mnie. Był to zwykły sms, z zapytaniem „co u mnie słychać?” Ta wiadomość niesamowicie mnie ucieszyła, odpisałam mu i w taki sposób odnowiliśmy ze sobą kontakt. Po kolejnych dwóch tygodniach, zaczęliśmy ponownie spotykać się ze sobą i wszystko potoczyło się już bardzo szybko. Po kilku spotkaniach, on przeprosił mnie za to że mnie zostawił, powiedział że nie wie co mu wtedy strzeliło do głowy i chciałby, abym dała mu nową szansę. Oczywiście zgodziłam się. Minęło 5 tygodni odkąd znowu jesteśmy razem i rozumiemy się nawet lepiej niż wcześniej. Mam nadzieję, że już tak pozostanie. Pozdrawiam.

Łinka

Ja też potwierdzam skuteczność spętan miłosnych. Rytuał rzeczywiście zadziałał, pomimo że moją sytuacje miłosną określiłabym raczej jako trudną. Mężczyzna zostawił mnie i wyjechał do pracy do innego miasta, całkowicie straciliśmy kontakt przez ponad 3 miesiące. Myslałam, że już go raczej nie odzyskam i dlatego zamówiłam spętanie, jako ostatnią deskę ratunku. Po rytuałach sytuacja stopniowo zaczynała polepszać się. Najpierw odnowiliśmy ze soba kontakt, a po kolejnych kilku tygodniach, on zrezygnował z pracy i wrócił do rodzinnego miasta. Zaczęlismy się ponownie ze sobą spotykać. Spotykaliśmy sie przez miesiąc na luzie, po tym czasie on zaproponował, abyśmy dali sobie jeszcze jedną szansę. Przystałam na jego propozycję i jesteśmy ze sobą już od dwóch miesięcy. Rozumiemy się lepiej niż przed rozstaniem, dlatego uważam, że ten rytuał jest naprawdę skuteczny i z ręką na sercu mogę go polecić każdemu, kto ma problem miłosny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *