Rytuał miłosny na konkretną osobę

Czym jest rytuał miłosny na daną osobe i czym te rytuały różnią się od innych?

A więc zacznę od tego, że magia miłosna istnieje od setek tysięcy lat. Każdemu z nas zależy, żeby móc kochać i być kochany. Miłość to najsilniejsze znane nam uczucie, bez miłości nasze życie traci na wartości. Każdemu zależy, na tym, żeby mieć przy sobie partnera, z którym rozumiemy się świetnie na wielu płaszczyznach- zarówno seksualnej, uczuciowej, jak i poprzez zwykłą rozmowę. Niestety, życie przynosi różne scenariusze. Niektórzy już w młodym wieku, spotykają osobę, z którą rozumieją się świetnie, a innym przez wiele lat poszukują swojej bratniej duszy i nie potrafią jej znaleźć. Jak to w życiu- wiele zależy od nas samych, a wiele od szczęścia. Dlatego magia miłosna jest stosowana od setek lat. Dzięki magii miłosnej, możemy odzyskać partnera z którym byliśmy wcześniej w związku, jak i zdobyć uczucie osoby, w której podkochujemy się od jakiegoś czasu. Obecnie najbardziej popularnymi rytuałami są: spętania miłosne, rytuały egipskie, rytuały wiccańskie, oraz właśnie rytuały miłosne na konkretną osobę.

Rytuał miłosny na daną osobę, jest nadal jedną z najpopularniejszych form magii miłosnej.  Stosuje się go zarówno w sytuacjach lżejszych, kiedy para jest niedługo po rozstaniu i nie trzeba do ponownego powrotu używać najmocniejszych form magii, jak i tych trochę cięższych, kiedy od rozstania minęło trochę więcej czasu. Jeśli sytuacja wygląda trudniej, czyli między dwoma osobami wdarła się osoba trzecia, to zazwyczaj stosuje się już silniejsze rytuały- takiej jak spętanie miłosne czy też rytuały egipskie albo wiccańskie, często dokłada się jeszcze rytuał odcięcia.
Jaka jest skuteczność rytuału miłosnego na daną osobę?
Jeśli jest stosowany w tych prostszych przypadkach skuteczność wynosi spokojnie do 70-80%, a więc można śmiało stwierdzić że większość uroków miłosnych kończy się powodzeniem i powrotem do siebie.

Rytuały odprawiam przez 5 dni pod rząd.

Koszt rytuałów wynosi 500 zł.

Proszę kontaktować się na adres e-mail: mysticum.uroki@gmail.com lub kontakt@mysticum.pl

Po zakończeniu rytuałów, przesyłam zdjęcia jako dowód na to, że rytuały się odbyły.

 

8 thoughts on “Rytuał miłosny na konkretną osobę”

nescafe

Rytuał miłosny przyniósł rezultaty w sytuacji, kiedy mężczyzna zerwał ze mną, mówiąc że potrzebuje czasu na przemyślenia. Cały czas utrzymywaliśmy kontakt ze sobą, ale nie było już spotkań, lecz tylko wymiana sms-ów i wiadomości na messengerze. W taki sposób minęło dwa miesiące. Ja coraz bardziej za nim tęskniłam i dlatego zdecydowałam się zamówić urok miłosny na konkretną osobę. I okazało się, że ten rytuał wystarczył. Po 2,5 miesiącach, mężczyzna sam zaproponował mi powrót, na co ja oczywiście zgodziłam się. Od tego czasu minęły 2 miesiące i rozumiemy sie lepiej niż przed zerwaniem. Pozdrawiam.

efedrine

Moja sytuację miłosną okresliłabym jako średnią. Mężczyzna odszedł ode mnie i zaczął bawić się z kolegami. Nie miał nikogo innego, więc nie było tragiczne, ale ode mnie odciął się prawie całkowicie. Czasem wymieniliśmy kilka sms-ów z wiadomościami „co słychać” itd. Ja za nim teskniłam i to mnie skłoniło, aby skorzystać z magii miłosnej. Zamówiłam rytuał miłosny na konkretną osobę i spokojnie czekałam na rezultaty. Poczatkowo przez 4 tygodnie nie działo się nic i raczej traciłam wiarę, że rytuał zadziała. Po tym czasie, jednak mężczyzna zaczął odzywać się do mnie częsciej. Zaczęliśmy znowu się spotykać, aż w końcu on zaproponował mi powrót. Jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona z rezultatów rytuału. Pozdrawiam.

Oldza

Skalę mojego problemu miłosnego również określiłabym jako średnio trudną. Mężczyzna trochę się mną znudził i zerwał ze mną. Powiedział, że chce utrzymywać ze mną kontakt, ale musi przemysleć swoje życie i dalsze plany. Jego słowa mnie zabolały. Nie wiedziałam co mam robić. Utrzymywaliśmy kontakt, ale było mi źle bez niego. Dlatego doszłam do wniosku, że spróbuję rytuału miłosnego. I naprawdę polecam. Nasz kontakt powoli poprawiał się, a wciągu 3 miesiecy zostaliśmy ponownie parą. Pozdrawiam.

eskala

Rytuał, który dał świetne efekty. Moja sytuacja miłosna była średnio trudna, odszedł ode mnie mężczyzna z którym byłam dwa lata. Nie zdradził mnie, nie odszedł do innej kobiety, ale stwierdził, że musi się jeszcze wybawić. Po tym jak zerwał, utrzymywaliśmy ze sobą sporadyczny kontakt. W końcu postanowiłam, że zamówię urok miłosny na konkretną osobę, ponieważ na codzień bardzo mi go brakowało. Rytuał przyniósł rezultaty. Po 10 tygodniach od zamówienia, on wrócił do mnie. Po rytuale nasza relacja ulegała stopiniowej poprawie, aż wreszcie doszliśmy do wniosku, że będziemy ze soba ponownie. Jesteśmy parą od miesiąca i jest pomiędzy nami naprawdę dobrze.

swutka

Potwierdzam działanie rytuału miłosnego. Skorzystałam, ponieważ zalezało mi na odzyskaniu męzczyzny, który ze mną zerwał, ponieważ powiedział, że dusi się w naszym związku. Ciężko było mi pogodzić się z jego decyzją, bardzo za nim tęskniłam. To skłoniło mnie do tego, żeby zamówić rytuał miłosny na konkretną osobę. Na efekty czekałam przez ponad miesiące. Przez 8 tygodni nie działo się nic, ale po tym okresie sytuacja zaczęła poprawiać się. Zaczeliśmy ponownie się ze sobą spotykac, aż w końcu doszliśmy do wniosku, żeby sproboować być ze sobą ponownie. Jesteśmy razem od 3 tygodni i dogadujemy się bardzo dobrze.

Alka

Rytuał przyniósł świetne efekty. Mężczyzna wrócił do mnie, chociaż przez miesiąc nie mieliśmy ze sobą kontaktu. Zerwał ze mną, ponieważ chciał się jeszcze wybawić. Wiem że nie znalazł sobie nikogo, tylko chciał spróbować innego życia. Ja niestety nie umiałam wytrzymać bez niego i dlatego zamówiłam rytuał miłosny, Rytuał dał efekty, lepsze niż się spodziewałam. Dość szybko po odprawieniu odnowiliśmy kontakt, i zaczęliśmy spotykać się na nowo. Po kilku spotkaniach uznaliśmy że spróbujemy być ze sobą od nowa. Jesteśmy ponownie ze sobą od miesiąca i układa nam się bardzo dobrze.

dronka

Czy to prawda, że trudniejszej sytuacji miłosnej, lepiej zamówić spętanie niż rytuał miłosny na konkretną osobę?

Hetka

W mojej sytuacji rytuał miłosny na daną osobę zadziałał bardzo dobrze. Skorzystałam, bo zostawił mnie mężczyzna, z którym byłam przez dwa lata. Na odchodne powiedział tylko, że chciałby spróbować czegoś nowego i wypalił się w naszym związku. Ja byłam rozżalona i tęskniłam bez niego. Dlatego zaczęłam szukać sposobów na to, żeby go odzyskać. Znalazłam stronę Mysticum i po przeczytaniu wielu artykułów zamówiłam rytuał miłosny. Było to świetnym posunięciem, ponieważ po kilku tygodniach odzyskałam mężczyznę. Propozycja powrotu wyszła od niego i znowu jesteśmy razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *