Rytuał miłosny skuteczny

Rozpocznę od krótkiego przedstawienia czym jest magia miłosna i rytuały. A więc magia miłosna stosowana była od wieków w wielu konkretnych celach. Oto najważniejsze z nich:

-aby odzyskać ukochaną osobę, która od nas odeszła

-aby wzmocnić uczucie pomiędzy dwiema osobami

– aby odbudować związek

– aby zdobyć miłość osoby którą znasz, ale która nie chce być z Tobą w stałym związku

– aby przyciągnąć nową miłość do Twojego życia

-aby zwiększyć powodzenie u płci przeciwnej

Są to podstawowe zastosowania magii miłosnej. Magicznymi obrzędami zajmowali się nasi przodkowie z każdego rejonu świata.W każdym plemieniu, kulturze były osoby, które zajmowały się magią i dzieki wieloletniej praktyce potrafili mieć świetną skuteczność w wykonywaniu czarów miłosnych.

Aby urok miłosny był skuteczny potrzeba wielu lat praktyki. Jeśli jesteś dopiero początkującym rytualistą, to istnieją małe szanse na to, że rytuały które odprawiasz zakończą się sukcesem.

Jakie są najbardziej powszechne rodzaje magii miłosnej?

-Uroki miłosne na konkretną osobę

Urok miłosny na konkretną osobe jest jedną z najbardziej popularnych praktyk magicznych. Takie rytuały stosuje się wtedy, gdy Twoja sytuacja miłosna nie jest tragiczna, a więc na przykład, jeśli Twój partner zerwał z Tobą, ale nie ma on nikogo innego i nadal utrzymujecie ze sobą jakiś kontakt. Są to rytuału należące do białej magii i powinny przynosić świetne rezultaty w lżejszych sytuacjach miłosnych.

-Spętania miłosne

Spętania miłosne należą do silniejszych rytuałów. Jeśli więc zostałaś porzucona przez partnera i jest on już w związku z inną osobą, to możesz użyć tego rodzaju magii miłosnej, aby go odzyskać. Podczas spętań miłosnych, rytualista ma swobodny dobór rekwizytów których użyje podczas obrzedu. Są rytualiści, którzy specjalizują się głównie w spętaniach miłosnych.

-Rytuały egipskie

Rytuały egipskie swój początek mają jak sama nazwa mówi w kulturze starożytnego Egiptu. Magia miłosna przeżywała swój największych rozkwit właśnie w tamtych czasach. Obecnie rytualiści, odprawiając takie rytuały, korzystają z rekwizytów przypominających te ze starożytnego Egiptu. Skuteczność magii egipskie jest bardzo wysoka i potrafią one przynieść świetne rezultaty nawet w najtrudniejszych przypadkach miłosnych. Często rytuały egipskie łączy się z innymi zaklęciami, takimi jak rytuał separacyjny, jeśli chcesz odzyskać kogoś, kto Cię zostawił i jest już w innym związku.

-Rytuały wiccańskie

Rytuały Wiccańskie wzięły się z tzw. wierzeń wicca, które są bardzo popularne w niektórych zakątkach świata. Jeśli rytualista posiada wiele lat praktyki w rzucaniu zaklęć wiccańskich możesz liczyć na to, że rytuał zakończy się sukcesem.

-Rytuały czarnego wesela

Czarne Wesele wywodzi się z mitologii słowiańskiej. Podczas obrzędów używa się zaklęć i ziół powiązanych z naszą kulturą.

-Rytuały uzdrawiające małżeństwo

Są to rytuały, których celem jest odbudowa więzi pomiędzy dwiema osobami, które są razem, ale ich związek przeżywa kryzys. Zamiast więc czekać na to, aż Twój związek rozpadnie się możesz skorzystać z tego typu magii miłosnej o odnowić relacje między wami. Dzięki temu Twój związek/małżeństwo nabierze rumieńców i znowu będziecie potrafili porozumieć się między sobą.

-Rytuały Voodoo

Zaklęcia voodoo są dosyć często stosowane. Potrafią mieć sporą skuteczność, ale jako jedyne niosą za sobą szereg skutków ubocznych. Osoba będąca pod wpływem takiego zaklęcia może zachowywać się nieswojo, nie być tą samą osobą co wcześniej. Dlatego związki, które zostały połączone takim zaklęciem często dosyć szybko rozpadają się. Nie polecam korzystania z zaklęć voodoo.

-Rytuały przyciągając miłość

Takie rytuały kierowane są do tych, którzy mają już dosyć samotności. Bycie singlem ma swoje zalety, ale na dłuższą metę, każdemu z nas zależy żeby znaleźć osobę przy której będą czuć się świetnie i z którą połączy ich większa więź. Rytuał przyciągający miłość nie jest kierowany ku jednej konkretnie wybranej osobie, lecz jest to znacznie szersze zaklęcie, które ma sprawić, że poprzez zrządzenie losu spotkasz osobę w której zakochasz się ze wzajemnością. Samemu bardzo często polecam właśnie to zaklęcie, ponieważ uważam że w wielu przypadkach, zamiast próbować na siłę odzyskać partnera, który nas zostawił, lepiej jest użyć siły magicznej po to, aby znaleźć osobę z którą połączy nas obopólna miłość.

-Rytuały zwiększające powodzenie u płci przciwnej

Kolejny z ciekawych rytuałów, która ma świetne zastosowanie. Czasami wydaje nam się, że mamy niewielkie powodzenie u płci przeciwnej. Chcielibyśmy to zmienić, ponieważ czujemy się niedowartościowani. Dzięki takiemu rytuałów w ciągu kilku tygodni zauważymy wyraźnie większe zainteresowanie naszą osobą w oczach płci przeciwnej.

Kazdy z wyżej wymienionych rytuałów różni się sposobem odprawiania, a także skutecznością. Największą moc mają rytuały egipskie i spętania miłosne, które są polecane w najtrudniejszych sytuacjach miłosnych. Uroków miłosnych na konkretną osobę używa się, gdy sytuacja miłosna jest prostsza, a więc na przykład wtedy gdy zostałaś zostawiona, ale nie doszło do zdrady i nadal utrzymujesz kontakt z mężczyzną.

Czy każdy rytuał miłosny jest skuteczny?

Odpowiedź brzmi -nie. Nie ma możliwości, aby mieć 100% pewności, że rytuał zakończy się sukcesem. Działając od wielu lat i posiadając duże doświadczenie można osiągnąć około 80% skuteczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *