Jak rzucić urok miłosny?

Miłość jest najbardziej pożądanym i upragnionym elementem życia. Na świecie jest tak wiele osób mających złamane serce i noszących w sobie nieodwzajemnioną miłość.

To właśnie z tego powodu ludzie proszą o pomoc w miłości poprzez magię.

Co to jest zaklęcie miłosne?

Zaklęcie, z definicji, to wprowadzenie w trans, oczarowanie, zauroczenie i zdobycie czyjegoś uczucia Często mówi się, że człowiek nie żyje naprawdę, dopóki nie doświadczy miłości i nie zostanie nią obdarzony. Wiele osób polega  na zaklęciach miłosnych, aby znaleźć swoją jedną prawdziwą miłość, odzyskać ukochanego, albo usunąć problemy w relacji.

Oto najbardziej powszechne rytuały miłosne (najczęściej stosowane)

1.Klasyczny urok miłosny

Te rodzaj magii miłosnej polecany jest dla osób, których związek rozpadł się, ale nie był to rozpad związku w nieprzyjemnych okolicznościach. Co najważniejsze nie doszło do zdrady i nadal utrzymujecie ze sobą kontakt. W takich sytuacjach klasyczny urok miłosny potrafi przynieść świetne efekty.

2. Rytuał egipski

Jeden z najbardziej popularnych i najskuteczniejszych rytuałów. Podczas rytuałów egipskich, odprawiający zaklęcia używa rekwizytów powiązanych z magią starożytnego Egiptu oraz zaklęć, które były używane przez kapłanów Egipskich. Rytuały te odprawia się w trudniejszych przypadkach- a więc na przykład, wtedy gdy chcesz odzyskać faceta, ale on nawet nie odpowiada na Twoje wiadomości.

3. Spętanie miłosne

Kolejny z bardzo silnych rytuałów. Spętania miłosne polecane są także w trudniejszych przypadkach i mają podobną skuteczność do rytuałów egipskich. Różnią się od nich sposobem odprawiania. Podczas spętań miłosnych rytualista działa z własnymi rekwizytami i zaklęciami.

4. Rytuał „Czarne Wesele”

Jest to rytuał wywodzący się z kultury słowiańskiej. Podczas odprawiania tego rytuału używa się zaklęć i rekwizytów powiązanych z magią Słowian.

5. Rytuał na powodzenie w miłości

Tego typu rytuał stosuje się, aby znaleźć miłość swojego życia. Polecany jest singlom, którym doskwiera samotność, oraz osobom które dopiero co zakończyły swój związek i chcą znaleźć osobę z którą będą bardziej szczęśliwe.

Jeśli zostałaś porzucone przez mężczyznę swojego życia, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zastanawiasz się nad rzuceniem uroku miłosnego, żeby go odzyskać. Nie ma się czego wstydzić- to normalne że skoro zależy Ci na mężczyźnie to chcesz podjąć się każdego możliwego sposobu na to, zeby wrócił do Ciebie. Kiedy zwykłe sposoby odzyskania ukochanego zawiodły, to zaczynasz zastanawiać się czy magia miłosna nie jest jedynym ratunkiem. Fakty są takie, że uroki miłosne zazwyczaj są skuteczniejszą metodą odzyskania drugiej osoby, od tych normalnych sposobów. Jeśli ktoś uparł się na to, aby rozstać się to ciężko jest go nakłonić zwyczajną rozmową do tego, aby wrócił. Niestety, ale bardzo rzadko zwykłe metody odzyskania mężczyzny zadziałają. Jest to bardzo smutne, ponieważ często pary rozpadają się po kilkuletnim związku. Czasami mamy poważne plany wobec drugiej osoby, podczas gdy ukochany oznajmia nam, że musi odejść.

Każdy wie, że miłość jest najpiękniejszym uczuciem jakiego możemy doświadczyć. Kiedy jesteśmy zakochani czujemy się świetnie. Przez pierwsze kilka miesięcy, kiedy jesteśmy właśnie w tym stanie wydaje nam się jakby cały świat nam sprzyjał. Potem niestety bardzo często życie wszystko weryfikuje i wiele par rozpada się.

Pozwolę sobie wrócić do tematu. A więc czy są metody na rzucenie skutecznego uroku miłosnego?

Po pierwsze musisz mieć doświadczenie w pracy z energiami. Jeśli nigdy wcześniej nie rzucałaś zaklęcia miłosnego, to istnieje nikłe prawdopodobieństwo, że pierwszy odprawiony przez Ciebie rytuał zakończy się powodzeniem. Jeśli jesteś uparta na rzucenie uroku miłosnego sama wymienię kilka rzeczy, które musisz nabyć, aby przygotowac się do odprawienia rytuału:

-świecie

-zioła

-zdjęcie ukochanego

-Wasze imiona i daty urodzenia

-zaciszne miejsce w którym stworzysz ołtarzyk

-kilka wcześniej przygotowanych zaklęć

Są to podstawy, które są potrzebne do odprawienia jakiegokolwiek rytuału. Magia miłosna polega na pracy z energiami i podczas wykonywania rytuałów musisz wytworzyć bardzo dużą energię, która pomoże Was połączyć. Aby nabyć doświadczenie w kwestii magii miłosnej odprawiłem wiele rytuałów różnej kategorii, od rytuałów czarnej magii, poprzez rytuały egipskie i spętania miłosne. Dopiero po wielu miesiącach doświadczenia moje rytuały zaczęły działać coraz bardziej skutecznie.

Szczerze powiedziawszy rzucenie skutecznego uroku miłosnego przez osobę nie mającą do czynienia z magią jest niemożliwe. Tylko ktoś, kto jest w temacie przynajmniej od kilku lat może zrobić to na tyle dobrze, że pojawią się oczekiwane efekty. Dlatego odradzam bawienie się w rzucanie zaklęć samemu, ponieważ można narobić znacznie więcej szkód niż pożytku.

Pełna oferta rytuałów miłosnych znajduje się na stronie https://mysticum.pl/rytualy-milosne/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *