Kilka zdań o egipskich rytuałach miłosnych i ich skuteczności

 

W Polskim internecie znajduje się niewiele informacji na temat rytuałów egipskich. Tymczasem są one stosowane z wysoką efektywnością przez rytualistów zagranicznych. Na czym więc one polegają i czy są skuteczniejsze od uroków i spętań? Mechanizm działania jest podobny do innych czarów miłosnych. Jednakże do odprawienia rytuału egipskiego należy zdobyć odpowiednie rekwizyty, związanie z tamtejszą niezmiernie ciekawą kulturą. W urokach wystarczą podstawowe rekwizyty, podczas gdy składniki potrzebne do rytuałów egipskich są trudne do zdobycia, dlatego też tak niewielu rytualistów decyduje się na tę usługę.

Czy rytuały egipskie są skuteczniejsze od innych?

Tutaj odpowiedź jest taka jak zawsze – wszystko zależy od osoby odprawiającej. Jeśli ktoś nie odnosi sukcesów przy urokach czy spętaniach, niech nie liczy na sukces przy rytuałach egipskich.

Dotychczas odprawiłem kilkanaście takich rytuałów i jeśli miałbym wyciągnąć jakieś wnioski, to wydaje mi się że działają one trochę szybciej niż uroki. Dodatkowo, potrafią zadziałać w najcięższych sytuacjach – na przykład takich, gdzie zostaliśmy zostawieni dla innej osoby, mocno cierpimy a były już partner/partnerka są szczęśliwi w nowym związku. Uroki na konkretną osobę w takich sytuacjach działały rzadziej ,aniżeli rytuały egipskie. Dlatego też polecam je w sytuacjach beznadziejnych, gdzie inne rytuały zawiodły.

 

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *